Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

“Ciorbă de cățel”

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
AG97

AG97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 13.02.2011

View PostOmbilic, on 11th July 2011, 14:45, said:

ori esti vreun chuck norris ori nu stii ce inseamna haita de caini.

haita is aia 10-15 care monopolizeaza o zona intreaga si n'ai cum sa treci de ei.

inca n'ai vazut ciobanesti care musca si din masina...stiu ce le poate pielea ca si'a facut un taran stana de oi la 500m de oras.
Cred ca tu te dai "Van Damme" . Hai ca n-am chef sa iau warn pe motiv de flame (daca stii ce inseamna) din cauza ta.

#20
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
I-a dat exemplu si pe chinezi,care mananca tot ce-apuca din cauza numarului populatiei. :deadtongue:
In caz ca nu stia,afla acum.

Edited by asasinuxp, 11 July 2011 - 13:49.


#21
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,387
  • Înscris: 18.09.2007
Noua,romanilor,ne-ar trebui un prim-ministru chinez.

#22
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
Noua,romanilor,ne-ar trebui mai multi imigranti chinezi.

#23
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
IAR INCEPETI CU CAINII? e problema lor ce fac si cum ii mananca.

#24
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Nu pot, NU POT sa concep ca exista asa ceva !  Nu se pune neaparat problema cainilor, mai degraba a existentei unor asemenea indivizi ("oameni") printre noi. Daca omul ala e in stare sa jupoaie "cel mai bun prieten al omului" de viu, oare are el niste limite sau ar putea face orice ? Locul lor e in puscarie, sau mai bine, la zid, pe post de tinta pt. antrenamentul cu AK-ul.

Eu nu pot sa inteleg cum poti sa fii in stare de asa ceva. Eu mi-am luat pisicul la palme ca facea covorul franjuri si am plans si ma doare sufletul si azi ca am facut asa ceva...

#25
-DAMON-

-DAMON-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,648
  • Înscris: 26.06.2011
NU sustin deloc violenta asupra animalelor, dar daca ei au fost invatati de mici ca pot taia un caine asa cum se taie o gaina/un porc? :huh:

#26
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
Sa fii sigur ca au fost invatati,populatia Chinei a depasit 1.5 miliarde,cum am zis,daca nu gasesc hrana,improvizeaza.

#27
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,387
  • Înscris: 18.09.2007
Cum noi papam porc,vita si pui,chinezii iubesc maidanezii.

#28
-DAMON-

-DAMON-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,648
  • Înscris: 26.06.2011

View Postasasinuxp, on 11th July 2011, 15:10, said:

Sa fii sigur ca au fost invatati,populatia Chinei a depasit 1.5 miliarde,cum am zis,daca nu gasesc hrana,improvizeaza.
Da totusi..caini?! Cred ca au un gust oribil  :deadtongue:
Daca n-au nici ce pune pe masa, sa nu mai investeasca in zgarie-norii aia de enspe miliarde de euro.

Edited by -DAMON-, 11 July 2011 - 14:14.


#29
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
Deci tu nu stii situatia chinezilor,nu ei investesc,multinationalele americane investesc in acei zgarie-nori,concesionand terenuri de la stat.

Edited by asasinuxp, 11 July 2011 - 14:22.


#30
AG97

AG97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 13.02.2011

View PostSINEKT, on 11th July 2011, 15:04, said:

Nu pot, NU POT sa concep ca exista asa ceva !  Nu se pune neaparat problema cainilor, mai degraba a existentei unor asemenea indivizi ("oameni") printre noi. Daca omul ala e in stare sa jupoaie "cel mai bun prieten al omului" de viu, oare are el niste limite sau ar putea face orice ? Locul lor e in puscarie, sau mai bine, la zid, pe post de tinta pt. antrenamentul cu AK-ul.

Eu nu pot sa inteleg cum poti sa fii in stare de asa ceva. Eu mi-am luat pisicul la palme ca facea covorul franjuri si am plans si ma doare sufletul si azi ca am facut asa ceva...
Uite cea mai buna vorba spusa in acest moment: Nu stiu care-i omul si care-i animalul  :thumbup:

#31
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

View PostD_FENS, on 11th July 2011, 15:11, said:

Cum noi papam porc,vita si pui,chinezii iubesc maidanezii.

Tu iti torturezi porcu de la tara aruncandu-l de pe casa, dandu-i picioare si apoi jupuind-ul de viu ? Eu din cate stiu se infige adanc un cutit in gat, in zona arterelor, porcul moare din cauza hemoragiei, si abia apoi este macelarit. Eu asa stiu. La gaini se taie capul. Bineinteles, nu e placut nici sa mori pierzand sange sau decapitat, dar e mult mai bine decat sa fii jupuit. Imaginati-va o taietura din aia superficiala in care iti jupoi un milimetru de piele cum ustura, apoi imaginati-va asa ceva pe tot corpul. Nu merita sa traiasca cine face asa ceva acelor caini.

#32
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,387
  • Înscris: 18.09.2007
E normal sa-l jupoaie,doar nu-l manca cu blana.

Edited by D_FENS, 11 July 2011 - 14:38.


#33
-DAMON-

-DAMON-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,648
  • Înscris: 26.06.2011

View PostSINEKT, on 11th July 2011, 15:35, said:

Bineinteles, nu e placut nici sa mori pierzand sange sau decapitat, dar e mult mai bine decat sa fii jupuit. Imaginati-va o taietura din aia superficiala in care iti jupoi un milimetru de piele cum ustura, apoi imaginati-va asa ceva pe tot corpul. Nu merita sa traiasca cine face asa ceva acelor caini.
Right. Chinuirea animalelor ar trebui pedepsita drastic, indiferent ca e vorba de caini, pisici sau pui (de gaina, de rata, etc.).

View PostD_FENS, on 11th July 2011, 15:38, said:

E normal sa-l jupoaie,doar nu-l manca cu blana.
Da ,bre. Da' nu de viu.

#34
D_FENS

D_FENS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,387
  • Înscris: 18.09.2007
Trecerea la urzici.
Da,asa este,nu de viu.

Edited by D_FENS, 11 July 2011 - 14:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate