Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo

magazin haine second hand

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

madina

madina

New Member

• Grup: Members
Detin un spatiu intr-o piata agro-alimentara si doresc sa-mi deschid un magazin de haine second hand.As vrea sa-mi spuneti parerea voastra despre acest gen de afacere .Astept pareri si din partea celor ce se ocupa cu asa ceva. Multumesc

ovidelu

ovidelu

Member

Va merge, fiindca foarte multa lume prefera aceste magazine dintr-un singur motiv: daca cauti bine (foarte, foarte bine) vei gasi haine de o calitate mult superioara celor de pe piata romaneasca.

radumiki

radumiki

funny content creator

• Grup: Moderators
Tiganii sunt peste tot in bransa , o sa-ti faca o concurenta acerba . Mai bine incearca cu haine noi , cumperi direct de la producatori , cei ce au preturi mici , populare sau lichidari de stoc .

L_Francisc

L_Francisc

Junior Member

ovidelu, on Sep 19 2005, 06:52, said:

Va merge, fiindca foarte multa lume prefera aceste magazine dintr-un singur motiv: daca cauti bine (foarte, foarte bine) vei gasi haine de o calitate mult superioara celor de pe piata romaneasca.

Alegand sa faci afaceri cu lucruri marunte si ieftine unde e o concurenta mare nu castigi.deci nu cred ca sunt sanse de venit extraordinar.
Am un vecin care are un astfel de magazin se ocupa si de distributie de haine second-hand  de multi ani.si abia traieste de pe urma lor.
Cu porcari dinastea nu ai cum sa castigi mult.

again

again

WEB DUDE

• Grup: Senior Members
nu mai merge, s-a mai schimbat romanul ...

tessurbervilles

tessurbervilles

New Member

Salut, va invit sa intrati pe blogul meu, unde veti gasi peste 400 de produse vintage, second-hand si noi, toate la preturi accesibile si de calitate.
Cat despre imbracamintea cumparata de la second-hand, eu personal prefer sa imi cumpar o bluzita dintr-un magazin de mana a doua, bluzita pe care stiu ca nu o voi mai gasi la nimeni si care stiu ca are o poveste si un trecut, decat sa ma invart printre rafturi de bluze "gemene", care nu-mi spun nimic.
http://hainutesuper-...n.blogspot.com/
va pup, o zi buna

Edited by tessurbervilles, 30 September 2011 - 15:47.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate