Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Pareri Macbook Pro 2011

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
opo

opo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,591
  • Înscris: 24.08.2006
Depinde ce vrei sa faci cu el,  Pe mine ma enerveaza ca nu are mai multe porturi USB si unitate DVD, dar daca e sa fiu sincer cu mine CD-DVD nu folosesc si pentru bootat, instalat se poate folosi foarte bine un Thumbdrive.
Cat priveste capacitatea de stocare, daca nu trebuie sa mergi 1 an pe o insula pustie, nu vad ce ai putea sa tii pe hdd. Filmele le vezi, le stergi, muzica 10Gb iti ajunge  hehe..... Sistemul de operare nu ocupa cu aplicatii mai mult de 15-25Gb deci iti mai ramane loc berechet.
Air-ul e misto ca e subtirel si usurel si la 10 ore cat tine bateria... ai un avantaj urias fata de alte leptoape: cand mergi undeva nu trebuie sa-ti iei incarcatorul.

#20
octav7

octav7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 18.06.2008
O sa ma hotarasc la unul din cele doua modele. Am pe cineva care mi-l cumpara din america si vreau sa-l trimita aici si am inteles ca as plati tva-ul la vama ? A mai facut cineva asa ceva ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate