Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

YUCAMAR O AGENTIE SPECIFIC ROMANIEI

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
donald24

donald24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.07.2011
Hai salut!nu stiu daca informatiile mele vor fii de folos cuiva dar am sa le scriu in speranta ca nu o sa mai pateasca si altcineva ce a trebuit eu sa patesc.primul pas a fost sa gasesc o agentie :YUCAMAR care s-a dovedit a fii cea mai proasta alegere din viata mea.un sfat va dau :daca auziti de agentia asta fugiti mancand pamantul.o agentie mai neserioasa ca asta nu mi-a fost dat sa intalnesc si credeti-ma ca de atunci pana akum am mai incercat si altele dar asta s-a dovedit a fii cea mai neserioasa.la sediu principal din constanta o sa gasiti in spatele unui birou un specimen de om care e pe dinafara total care habar nu are cu ce se mananca meseria lui.ei sunt interesati doar de comisionu pe care il incaseaza.din momentul in care il platesti nu ii mai intereaza nimic.omusorul ala habar nu avea unde o sa ma trimita(in afara de locatia pe harta)nu stia conditiile adevarate cererile de akolo si in nici un caz conditiile de salarizare.am semnat un contract de munca pentru a pleca in grecia,comisionul avea sa il platesc intr-o luna de cand semnasem contractul mi-a urat drum bun si cam atat.am ajuns in salonic unde am fost asteptata de o tipa care mai tarziu am inteles ca era un fel de supraveghetoare trimisa de agentie.la fel ca si tipul din constanta si ea era pe dinafara sau cel putin vroia sa creeze impresia asta.nu am sa stau sa va povestesc k am avut niste conditii mizerabile de locuit si ca existau foarte multe dati in care noi ne cumparam mancarea.deci clar ce era stipulat in contract era un vis frumos care nu s-a materializat.cert e ca am parasit grecia cu un gust foarte amar deoarece am pierdut bani patronul refuzand sa mai faca plata pe diverse motive neortodoxe.agentia nici macar nu a incercat sa discute cu patronul sau macar cu noi pagubitele.pe romaneste’’si-a bagat piciorul’’.si-au luat comisionul care chiar trebuia platit la timp,nu aveai voie makar o zii sa intarzii .spun asa in conditiile in care patronul pentru care munceam nu era in stare sa faca plata la zi dar ei in schimb aveau pretentia sa le fie platit comisionul la timp.poate s-a gandit ca o sa imi trimita parintii bani din tara.concluzia dragii mei :yucamar nu isi merita nici macar numele de agentie.in schimb va pot recomanda cu cea mai mare incredere o alta agentie’’jobcenter goup’’care sincer isi merita toate laudele.agentie serioasa care nu isi ia mana dupa tine decat in momentul in care ai terminat contractul si ai parasit grecia.va urez succes si sper ca am putut sa va fiu de folos cu experienta mea

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate