Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA
 Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...
 Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...
 Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Imac G5

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

yonni

yonni

New Member

• Grup: Members
Am si eu o problema cu un Imac G5, l-am luat de la cineva si nu are hdd , l-am desfacut si am pus eu unul sata de 200gb si acum tre sa pun os pe el si nu stiu cum . daca stie cineva ce trebuie sa fac va rog ajutatima

rasistu

rasistu

Troll

• Grup: Senior Members
un dvd cu osx 10.5 leopard

dan78rom

dan78rom

in omnia paratus

Discurile originale de sistem (2 buc, culoare gri), estem?

yonni

yonni

New Member

View Postdan78rom, on 2nd July 2011, 22:20, said:

Discurile originale de sistem (2 buc, culoare gri), estem?
pai am uitat sa spun ca nu am nici cd urile originale nu am nimik . Si de unde fac (descarc)dvd cu mac os leopard ? merge scris dvd ul cu pc ul la fel ca celelalte windowsuri  ?

Edited by yonni, 02 July 2011 - 21:31.

dan78rom

dan78rom

in omnia paratus

Daca il cumperi ce are?
E maxim 200 ron discul original.

dan78rom

dan78rom

in omnia paratus

Nu merge asa, ai nevoie de discuri de sistem pentru iMac G5, si dupa ce instalezi de pe ele poti folosi un dvd retail de leopard.

yonni

yonni

New Member

View Postandreigherghe, on 6th July 2011, 12:57, said:

Mac-ul nu il poti instala pe calculator.
pai tocmai ce l-am instalat , si am descarcat o imegine de mac os lepard 10.5 , af facut dvd cu disck utility dar degeaba , imacul nu vrea sa booteze  , imi apare tot iconitza aceea mica cu semnul intrebarii :((     oare ce sa i mai fac ?

andreigherghe

andreigherghe

Think different

Argh, ti-a mai spus cineva. Cumpara CD-ul si gata. Softpedia nu incurajeaza pirateria, si nu vei primi ajutor pentru piratare ("si am descarcat o imegine de mac os lepard 10.5")

Centris

Centris

Moderator

View Postyonni, on 7th July 2011, 15:02, said:

pai tocmai ce l-am instalat , si am descarcat o imegine de mac os lepard 10.5 , af facut dvd cu disck utility dar degeaba , imacul nu vrea sa booteze  , imi apare tot iconitza aceea mica cu semnul intrebarii :((     oare ce sa i mai fac ?

pentru ultima data, cu duhul blindetii, ti se explica ca ai nevoie de un DVD cu Mac OS X 10.5 retail pentru PPC.

cu ce am scris mai sus, scrii un mail catre resellerii de Apple si cumperi un DVD de instalare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate