Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Probleme wifi LG optimus one

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
as xxl

as xxl

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 13.02.2003
Salutare!
Am un telefon LG OPTIMUS ONE care a functionat perfect pana sa ii fac update la ultima versiune de android 2.3.3.
Dupa ce i-am facut update-ul, desi, per ansamblu mi se pare ca se misca mai bine, nu ma mai pot folosi de conexiunea wifi.
De conectat se conecteaza, isi ia ip (eu avand router cu DHCP si fara autentificare), raspunde la ping dar nu transefera nicio data.

ceva idei?

#2
mexicanunr1

mexicanunr1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 504
  • Înscris: 04.12.2010

View Postas xxl, on 1st July 2011, 20:21, said:

Salutare!
Am un telefon LG OPTIMUS ONE care a functionat perfect pana sa ii fac update la ultima versiune de android 2.3.3.
Dupa ce i-am facut update-ul, desi, per ansamblu mi se pare ca se misca mai bine, nu ma mai pot folosi de conexiunea wifi.
De conectat se conecteaza, isi ia ip (eu avand router cu DHCP si fara autentificare), raspunde la ping dar nu transefera nicio data.

ceva idei?

arunca-l pe geam  :OK: :OK: :lol: :lol: :lol:

#3
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
eu, un amarat de user, trebuie sa te invat

http://forum.softped...t...&start=5022

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate