Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Receptie Eutelsat 5 West. Este po...

Poti receptiona semnal de la mai ...

Cabluri HDMI 2.1 de 4m-5m care sa...

zoom comparat cu Google Meet
 Monitor/Display wireless?

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!
 Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac
 Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 

Cum putem rezolva anumite probleme sociale avand cauza.. cancer de sange?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
marian1204n

marian1204n

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.07.2011
Salutare tuturor!

Numele meu este Nicolae Marian, am 35 si sunt din Bucuresti. Sunt diagnosticat cu boala Hodkin inca din 1981 si am la activ o recidiva in august 1998.

Toti cei care sufera de afectiuni grave ale sangelui cunosc faptul ca pe langa imensele probleme de sanatate care vin ca consecinte ale slabirii sistemului imunitar din cauza afectiunii sangelui, apar si alte feluri de probleme.

Multi dintre voi ati ramas fara prieteni in momentul in care au aflat ca aveti.. cancer!

Alte persoane dintre voi ati renuntat pur si simplu la prieteni si la tot! Ati ales sa traiti singuri!

Unii dintre voi ati ramas chiar fara familie.

Societatea va respinge...

si multe altele :( ....

Ei bine, am deschis acest subiect tocmai ptr a incerca sa aflu cum ati reusit unii dintre voi sa treceti peste toate aceste piedici si sa continuati sa duceti o viata normala!

Noi, majoritatea, avem nevoie de ajutorul celor care au reusit!!!

So... Help Us!!!

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
http://forum.softped...howtopic=766449

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate