Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

problema certificat opda

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mexicanunr1

mexicanunr1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 504
  • Înscris: 04.12.2010
deci problema ar fi ca in urma cu mult timp am luat un certificat de la opda pentru 5800 xm dar intre timp am pus un windows nou si nu mai am certificatul iar acum cand am incercat sa-l iau din nou nu mai merge findca zice ca am deja certificat si nu ma lasa sa-l descarc nici pe cel vechi findca din cauza ca s-au modernizat pagina lor ma duce mereu la pagina unde trebuie sa introduc username si parola asta fiind o eroare chiar daca eu am cont si ma loghez tot acolo ajung si ma dispera ca vreau neapărat certificatul.
daca poate cineva sa-mi faca rost de el desi nu prea mai sper uitați imei-ul:356910032159394  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Incearca eventual cu un alt browser web, chiar si cu Internet Explorer 9 Softpedia Edition, daca ai Windows Vista sau 7. Daca nici asa nu merge, atunci maine dimineata sau cel tarziu dupa-masa ar trebui sa pot sa-ti dau certificat de pe opda/shoujizu pentru IMEI-ul tau.

#3
mikathe

mikathe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2011
Salutare!Stie cineva de ce,desi am aplicat pe OPDA acum vreo 8 zile,ptr un certificat ptr 5800-meu,inca la status scrie PENDING? Din cite stiu eu trebuia sa fie gata pina acum certificatul....

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Incearca sa aplici din nou pentru certificat. Daca nu merge, incearca si pe s60certkey , poate merge acolo.

#5
mikathe

mikathe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2011
am incercat si pe acest site,in aceeasi zi cu OPDA...si tot PENDING!!!!CRED CA SINT EU GHINIONIST! :confuzzled:

#6
nik6868

nik6868

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 19.03.2011
Ambele site-uri sunt picate!Mai stie cineva alte site-uri pt optinerea cert.and key?

#7
nushdastea230

nushdastea230

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.12.2011
vreau si eu un certificat si key ajutatima plzzzzz imei 358064018045405 :notangel:

#8
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010
Incercati cu acesttutorial .Nu se mai dau certificate pe OPDA .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate