Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Inchriere vila la munte (Austria)?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
Intreb si eu...
Aveti cunostiinta despre posibilitatea de a inchria pentru 1-2 saptamani o vila/casa la munte, in Austria?

#2
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Incearca pe holiday-rentals.co.uk - noi am luat odata un apartament in Germania si anul trecut o vila in Spania - a fost foarte bine de fiecare data, sistemul excelent pus la punct. Proprietarii sunt de regula britanici, intri direct in legatura cu ei.

#3
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,493
  • Înscris: 15.09.2010

View PostT Irina, on 27th June 2011, 14:40, said:

Incearca pe holiday-rentals.co.uk - noi am luat odata un apartament in Germania si anul trecut o vila in Spania - a fost foarte bine de fiecare data, sistemul excelent pus la punct. Proprietarii sunt de regula britanici, intri direct in legatura cu ei.
Cauta pe www.tiscover.at Gasesti o multime de apartamente in vile. Poate gasesti si vile. Eu am stat intr-un apartament intr-o vila cu 4 apartamente. A fosst superb, ieftin, curat si cu telecabina la doi pasi.

#4
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009
www.e-domizil.com www.kaprun-wohnen.at   www.villarenters.com www.homeaway.com   www.ownersdirect.co.uk  www.oh-holidays.com  www.interhome.at
www.immodirekt.at   www.bergfex.at
In plus, in functie de locatia dorita cam toate statiunile au propriul site cu oferte de cazare din cele mai diverse.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate