Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Smartfone cu Android de la Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
madleo

madleo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 12.07.2008
Imi cer scuze pentru postarea topicului aici, sper sa nu se supere nimeni.
A aparut de curand un smartfone la Vodafone sub numele de Vodafone Smart cu android 2.2 Froyo cu procesor Qualcomm la 528Mhz si se pare ca are 256 Mb de ram, cu ecran de 2,8 inch si rezolutie de 240 x 320 pixeli si SAR de 0,95(cam multisor!).

Intrebarea mea este daca a reusit cineva sa il testeze cat de cat fiindca eu am incercat sa pun mana pe el dar angajatul de la magazin a zis ca nu poate sa puna acumulatorul pe decat daca il cumpar!!??? ma rog asta este nu m-am certat cu respectivul.

Dupa cum vad eu ar semana un pic cu Samsung I5500 galaxy cu exceptia butoanelor de sub ecran. In rest se pare ca are modul de gps integrat si posibilitate de conexiune pe WiFI.

Daca are cineva mai multe informatii va rog sa imi spuneti si mie.

#2
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
http://www.gsmarena...._smart-3955.php . Ecranul e mult prea mic pentru 2011 . Uite si o comparatie cu Cosmote Move : http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/comp...tine_10463.html . Dar la banii astia iti iei un sh mai potent .

#3
lori_2001

lori_2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,016
  • Înscris: 16.09.2006
Insa cu 600 de lei poti lua un LG P500. Are rezolutie mai buna, mau multa memorie, si de azi si Android Gingerbread( 2.3).

#4
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
Am deschis eu topic pentru acest telefon > http://forum.softped...howtopic=784507

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate