Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
NVIDIA Shield Programe Romania IP

Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga

Protectie soare/vizuala in interior
 Tratament pt piele..canapea

Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie

TVA doar la valoarea adaugata sau...
 Inregistrare ecran

M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...
 Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

dinamo - everton

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

painkiller

painkiller

Member

• Grup: Members
azi am fost sa-mi iau bilete si nici nu ma mir ca am gasit la peluza. sa speram ca la preturile imense va fi stadionul plin... :death:

forza DINAMO!

ebola23

ebola23

Active Member

mda.Pt mine total neinteresant.Nici nu ma uit la meci.Nu se califica.Nu ii stiu pe ei dar ii stiu pe ai nostri.Nici o brinza.

Mentionez ca a fost doar parerea mea. ;)

sensation.xx

sensation.xx

Junior Member

Eu zic ca o sa fie 3-1 pt everton,daca ambele echipe joaca bine.Oricum sper sa faca egal.

menelaos

menelaos

Member

Eu sunt foarte otimist si zic ca o sa castigam cu 2 goluri diferenta
FORZA DINAMO
:worthy:  :worthy:  :worthy:

alexei

alexei

Active Member

macar 1-0

painkiller

painkiller

Member

surse neoficiale sustin ca stadionu va fi plin...

FCBARCELONA

FCBARCELONA

Member

@ebola23
esti cumva ,,oracolul din balcesti''?everton poate fi batuta....beattie e o absenta notabila pentru ei... :D
Dinamo:Gaev - L. Goian, Tamaș, Moți, Pulhac - Fl. Petre, Mărgăritescu, Pleșan, Grigorie - Bratu, Cl. Niculescu
Rezerve: Guso, I. Bălan, Galamaz, Zicu, Vl. Munteanu, Bălțoi, Ad. Cristea
Din cate se vede Goian e punctul slab din aparare,ma surprinde absenta lui Zicu si a lui Vladut Munteanu....sa speram ca Dinamo va face un meci mare :worthy:

Edited by FCBARCELONA, 15 September 2005 - 18:17.

sensation.xx

sensation.xx

Junior Member

Zicu   :puke:  Sa isi puna mintile in cap...apoi sa joace.Are talent dar nu joaca cu echipa.Asa facem toti in curtea scolii,dar in fotbalul profesionist  :nonobad:

Goofy

Goofy

Senior Member

• Grup: Senior Members

FCBARCELONA, pe Sep 15 2005, 19:13, a scris:

@ebola23
esti cumva ,,oracolul din balcesti''?everton poate fi batuta....beattie e o absenta notabila pentru ei... :D
Dinamo:Gaev - L. Goian, Tamaș, Moți, Pulhac - Fl. Petre, Mărgăritescu, Pleșan, Grigorie - Bratu, Cl. Niculescu
Rezerve: Guso, I. Bălan, Galamaz, Zicu, Vl. Munteanu, Bălțoi, Ad. Cristea
Din cate se vede Goian e punctul slab din aparare,ma surprinde absenta lui Zicu si a lui Vladut Munteanu....sa speram ca Dinamo va face un meci mare :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

Asta e echipa pusa pe aparare cu Margaritescu si Plesan. Zicu nu ma surprinde deloc ca lipseste. A sesizat si Andone indolenta acestui pusti cu aere. Poate Vlad Munteanu ar fi fost bine sa fie introdus in locul unuia din cei doi de mai sus, pentru o forta ofensiva mai mare. Poate Andone va face scchimbarile pe parcurs in functie de cum joaca echipa.
Eu prefer sa faca un meci mic si sa castige. Bafta.

claudiu77

claudiu77

Junior Member

.... Dupa 5 - 1 mai are cineva ceva de spus ?

shumilica

shumilica

Senior Member

bravo lor si bravo si stelei ! !
de acum in colo constanta o sa le dea valoare

dixy

dixy

Senior Member

• Grup: Banned
îhî. bravo. da' steaua le dădea 8-0. :P

flowrent

flowrent

Active Member

Dinamo au fost super, ofensivi pana la capat,au depasit mentalitatea romaneasca de a avea un gol mai mult si de a se baga in aparare sa tina de el.
Au avut incredere in ei ,au alergat toti de au mancat pamantul(mai putin Zicu poate :lol: ) si iata ca a iesit ceva foarte frumos.

Suporterii aia ai lui Everton nu mai ziceau nimic ca erau si praf de beti,toata ziua au baut bere prin centru la Universitate.

ghevasalie

ghevasalie

Active Member

dixy, pe Sep 15 2005, 23:06, a scris:

<{POST_SNAPBACK}>

Urmeaza meciul dintre ele.Vedem atunci daca le dadea 8 sau primea 8!

RoVal1972

RoVal1972

Senior Member

Cred ca pentru toata lumea, cat de dinamovisti sunteti, nu credea nimeni ca va fi 5-1...

Eu am fost extrem de surprins! :nonobad:

Rigid Aurel

Rigid Aurel

Active Member

dixy, pe Sep 15 2005, 23:06, a scris:

<{POST_SNAPBACK}>

Daca jucau cu echipa a 3-a. Nu au reusit ei sa le dea mai multe pustanilor alora de la Valerenga, sa nu mai vorbim de nulitatile de la Rosenborg.
Steaua daca da 2 goluri se baricadeaza in aparare. Nu au mentalitatea de a face scor nici in campionatul nostru. Singurul scor mare pe care mi-l amintesc este blatul cu Timisoara, cand erau Panduru si cu Dobos fericiti dupa meci.

Vedem in meciul direct. Pacat ca nu joaca Niculescu, dar poate va compensa Radoi. ;) :lol:

Akuma No

Akuma No

Active Member

• Grup: Banned
mînareala la cel mai inalt nivel, englezii au fost defavorizati/furati clar de brigada de arbitri, jucatorii englezi, saracii, au fost supusi la tot felul de sicane romanesti, incepind de la cazarea in hotelul ala nenorocit si terminind cu interzicerea antrenamentului oficial. chair daca ei, inventatorii notiunii de fair play, n-au recunoscut.
echipamentul, nici asta n-a fost uitat, in tricourile lor englezii transpirau mai usor sau mai greu, dar li s-a dat tuturor tricouri si ghete cu 1,2 sau 3 numere mai mici.
o sa ne arate ei noua in anglia... un scor pentru care o sa aibe nevoie si de degetele de la picioare.
dinamo nu uita, everton e... cine e everton asta, pina la urma?

steaua discret sustinuta si ea de arbitrii a jucat cu o echipa puternica si hotarita formata din jucatorii de rezerva. 3-0 nu reflecta realitatea din teren, norvegienii au avut ghinion, daca scorul ar fi fost 8-3 pentru vikingi, nimeni n-ar fi zis nimic. noroc chior.

rapid, e astia au beneficiat si de ajutorul uefa, si asta spune tot. pe un stadion gol, rapidistii au facut un spectacol de pantomima fotbalistica. jocul a curs intr-o singura directie, spre zona comerciala din rotterdam. la bucuresti olandezi au promis sa le aduca cumparaturile si traista cu golurile ramase.
a, ati observat? jucatorii care stiu sa se distreze si beau virtos prin baruri inscriu de obicei goluri decisive? e, daca jucau si mara, si... alalalt, clar, rapidul pierdea la un scor care sa le dea sperante pentru... sezonul anului viitor.

Goofy

Goofy

Senior Member

Rigid Aurel, pe Sep 16 2005, 09:09, a scris:

Daca jucau cu echipa a 3-a. Nu au reusit ei sa le dea mai multe pustanilor alora de la Valerenga, sa nu mai vorbim de nulitatile de la Rosenborg.
Steaua daca da 2 goluri se baricadeaza in aparare. Nu au mentalitatea de a face scor nici in campionatul nostru. Singurul scor mare pe care mi-l amintesc este blatul cu Timisoara, cand erau Panduru si cu Dobos fericiti dupa meci.

Vedem in meciul direct. Pacat ca nu joaca Niculescu, dar poate va compensa Radoi. ;) :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ia aparatul cu tine si hai pe stadion sa imortalizei victoria Stelei. Daca iti amintesti doar de scorul ala, iti mai amintesc eu un 5-1 in Ghencea si un 4-2 in Groapa chiar la inaugurarea nocturnei :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate