Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Sagem Myx6-2

- - - - -
  • Please log in to reply
1758 replies to this topic

#37
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
io zic ca la 10 milioane se merita myx8 ...  -_-

#38
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Si eu zic la fel si mai zic ca la 8mil(liber)/6mil(conectare) se mai merita si myx6-2, desi ce review-uri am citit nu sunt prea favorabile (de fapt sunt cam ambigue, e ceva de genul: nu e bun, dar la banii astia ce sa-i faci) ... incurcate sunt caile internet-ului.

#39
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
In caz ca nu ati vazut inca. Mie mi-a fost lene sa citesc.

#40
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
L-am vazut si nu se zic prea multe cuvinte de bine.

#41
slik

slik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.09.2002
pentru posesorii de myx 6-2: in stand-by.. cand apare pe ecran doar ceasul iti apare ceva atunci cand ai apeluri pierdute sau mesaje?

#42
slik

slik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.09.2002
nu stie nimeni? :(

#43
jaja

jaja

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.07.2005
sunt fericitul posesor al unui telefon sagem  myx6-2 , il am de vreo 2 saptamani am dat 6247000 pe el lam luat de la celular one si vreau sa spun ca e super telefonul , la capitolul acustica e peste multe din telefoanele cu peretentii  si care costa mult mai mult iar imaginile sunt bestiale suoer realiste iti da in pachet si un headset stereo , iar in 13 zile lam incarcat de vreo 2 ori are t9 in limba romana si agenda cu numere de telefon esteintrun format extins adica treci numerele de telefon de acasa birou adrese de meil adrese url poze si multe alte chestii , iar ca sa raspund si la cel care a postat naintea mea il anunt ca nu afiseaza nimic  nici apeluri pierdute nici mesaje decat ora de afisat afiseza doar dupa ce il deblochezi

#44
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
cum se aud mp3-urile (comparat cu un moto e398 de exemplu), ce fisiere video accepta ? (are si aac pe audio? ca atunci s-ar putea sa accepte si mpeg4)
mp3 playerul are functia de continuarea urmatoarei melodii dupa ce se termina una sau se repeta ?
cum sunt castile(intra bine in urechi?)
mai vin cu intrebari

#45
DeMeintzs

DeMeintzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 24.05.2005
se aude super bine si tare iar pozele sunt de o clariatate rar intalnita (in sensul bun al cuvantului) are si aac si aac+ are mai multe chestii
suporta formatul video 3gp si ce are misto este faptul ca nu ai limita de timp ca la alte telefoane la inregistrarile video sau audio ci inregistrezi pana ti se termina memoria si cred ca o sa se gasseasca si carcase pentru el ceva in genul telefoanelor nokia care se schimba
sincer sa fiu sunt foarte multumit de acest telefon

#46
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
3gp se vad pixelizate si se blocheaza? sau merg fluent? :huh:

#47
DeMeintzs

DeMeintzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 24.05.2005
se vede bine si nu se blocheaza se vede perfect , eu am mai avut si un motorola v535 care in comparatiecu sagemul este execrabil

#48
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Dar ca telefon(functia lui de baza) cum se comporta?

#49
DeMeintzs

DeMeintzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 24.05.2005
se comporta foarte bine ,are si speaker care se aude super bine (mai bine chiar si decat multe dintre telefoanele fixe) trimisul sms-urilor este chiar o joaca as putea spune fiindca t9 este in limba romana si te ajuta destul de mult in plus acumulatorul merita laude fiindca eu consifeer ca 7-8 zile sunt destul de multe pentru acest acumulator , are vibratii , iar pozele poti sa le faci printro singura pasare de buton ( are buton dedicat pentru poze) iar pentru a trece din modul foto in cel video este necesar un clic in plus , iar joystikul se comporta foarte bine ceea ce imi place mia foarte mult este faptul ca se aude foarte clar persoana cu care vorbesti si cel cau care vb te aude destul de bine iar la capitolul retea este peste motorola v535 si chiar panasonic x700

#50
MTheOne

MTheOne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 27.04.2005
Intentionez si eu sa-mi cumpar un Sagem Myx6-2 la abonament la orange in cazul in care nu apare de sarbatori vreo oferta la connex mai buna decat cea de la orange. E vreo diferenta daca-l cumpar de la orange shop sau de la euro-gms? Care e faza cu meniu sau tema facuta de orange enervanta si cu prea mult portocaliu :) ?

#51
DeMeintzs

DeMeintzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 24.05.2005
de fapt  sigla orange apare doar cand il deschizi sau il inchizi iar in meniu exista doar orange wap care aduce aminte de orange si in cadrul fiecarui meniu exista un submeniu numit mai multe care ofera acces direct in sectiunea orange world respectiva( de exemplu daca esti in sectiunea sunete la un moment dat itzi apare un submeniu mai multe care daca o accesezi te trimite direct la sectiunea sunete din orange world) in rest sincer sa fiu culoarea portocaliu nu prea apare

#52
MTheOne

MTheOne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 27.04.2005
Ok...Mai am o intrebare, am vazut pe gsmarena ca suporta microSD(trans flash) de maxim 256. O merge daca ii pun unul mai mare, cum ar fi 512?

#53
DeMeintzs

DeMeintzs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 24.05.2005
din cate am inteles nu il recunoaste  iar daca reusesti sa il faci sa il recunoasca tot 256  o sa vada

#54
wizi

wizi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 08.11.2003
Telefonul a intrat in oferta Orange la 175 USD, acum este 149 USD ...oare va mai scadea pretul pana la sfarsitul anului ? :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate