Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 

Sagem Myx6-2

- - - - -
  • Please log in to reply
1758 replies to this topic

#1747
peet

peet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 30.08.2005
In afara de zgarieturile primite pe gemul ecranului si pe butonul rotund, in rest functioneaza perfect. Bateria in asteptare tine cam cu 25% mai putin, dar tot tine mai mult decat telefoanele din generatia actuala (Nokia 6300, 6233, 6280, Mototrola K1 etc). :coolspeak:

#1748
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Cumpar Sagem myx6-2 decedat , mort , defect , orice care nu se poate recupera , sa arate a myX6-2 , sa aibe baterie si carcasa originala , poate fi si forjat , doar aparatul ma intereseaza si incarcatorul .

Platesc , astept raspuns pe PM .

#1749
L_gold

L_gold

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.07.2008
vand eu myx 6-2..l am luat in 2006 prin august...
are problema aia...cand se blocheaza...dupa vreo 30 de min vreau sa l deblochez se aprinde alb..sta vreo 5-10 secunde..si isi revine si imi arata ca n are semnal si l cauta si il gaseste...sau uneori se stinge direct...nush de ce...dar mi e lene sa l duc la service...nici nu stiu cat costa sa l repar ca nu mai am garantie :D..
in rest e ok si l am tot folosit sa ascult muzica si sa ma joc...mie personal imi place telefonu...fatza de unele mult mai noi de la alte firme...e bun ;))...exemplu 5310 nokia nu playeaza mp4...cam nasol...
deci il dau fara card...cu tot cu casti....
care cat ofera? ca eu nush cu cat se da unu
reply care vreti :D
ps: banii ii tin sa mi iau PSP :D

#1750
airwawez

airwawez

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.08.2008
am si eu un sagem myx6-2 si cineva a bagat o cartela de vodafon in el ... si imi apare codul telefonului ... nu vreau sa il deblochez , vreau sa il folosesc in orange ... c ma fac ?

#1751
iwaa

iwaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 11.09.2008
a bagat cineva card de 1 giga in el?...eu am avut de 512 ..mergea perfect dar am pierdut cardul....la preturile din ziua de azi imi iau un micro de 1 giga..intrebarea este :..il vede telefonul?...

#1752
CSSTAP

CSSTAP

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 27.06.2008
Garantat.

#1753
koss_x_treeme

koss_x_treeme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 776
  • Înscris: 01.10.2007
care are casti de sagem my x 6-2 de vanzare  ??????

#1754
geticul

geticul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.07.2006
am avut un sagem myX 6-2. acum e de vanzare. am schimbat telefon cu unul necodat. sagemul e codat in orange.

#1755
koss_x_treeme

koss_x_treeme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 776
  • Înscris: 01.10.2007
Dupa 3 ani de folosire i-a trebuit lui taica'mio telefon si i l-am pasat lui. Merge fara probleme. Totusi nu se gasesc deloc periferice la sagem. Am cautat la castile alea si n-am gasit niciunde. In plus n-am semnal nici cu nokia, nici cu motorola, nici cu sony ericsson unde are semnal sagemul ala( La tara ).

#1756
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,142
  • Înscris: 08.12.2008
Am avut My E77 (echivalentul lui My X-6 2 facut de Orange) cam un an si jumatate. Am fost foarte multumit de telefon (nu am auzit pe prea multi sa se planga de un Sagem), semnat bun, dotari foarte bune pentru cat am dat pe el si un MP3 Player foarte bun. Poate parea ciudat, dar cred a fost unul dintre cele mai bune playere care le-am avut pe un tel. Si am avut multe marci pe mana. Bass-ii foarte buni, sunet clar si atunci cand ascultam la maxim (in privinta asta SE se poate "spala pe cap" cu celebrul lor walkman-am asa ceva si se aude incet si parca zbiara cineva, nu canta, iar castile sunt naspa). Din pacate bateria a murit brusc, in sensul ca mai mult de doua zile nu ma tine (la inceput ma tinea 5-6 zile) si asta m-a facut sa-mi iau SE W880i (care numai numele e de el-e fiabil, dar l-am primit tot modificat de Orange si raspunde foarte greu la comenzi-lucru care l-am patit si cu Sagemul, insa nu prea aveam ce comenta, pentru ca luasem cu 200 de lei telefon cu dotari de 6310i care era cel putin dublu la pret).
O faza naspa la Sagemul asta e ca nu gasesti carcasa (care se zgaraie foarte usor) nici macar la Orange. Pai bre, daca imi dai un tel facut de tine, da-mi si accesorii pentru el!
Asadar va recomand sa nu mai cumparati telefoane facute sub brandul Orange pentru ca e cam teapa. Respect marca Sagem si cu siguranta ca daca voi renunta la SE imi voi lua Sagem (adus de afara) pentru ca face telefoane foarte bune. :)

#1757
mirela1102

mirela1102

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.10.2009

View Postshobi, on 14th September 2005, 19:09, said:

a mai fost, da nu prea intereseaza pe nimeni :(

http://forum.softped...topic=52639&hl=


o fi telefon bun, n-am de unde sa stiu ... da am inteles ca e cam slab pe mp3 player in faptul ca e cam slabut facut, dar se aude bine


250ron e bine?

View Postconnectorxp, on 14th May 2008, 22:30, said:

Cumpar Sagem myx6-2 decedat , mort , defect , orice care nu se poate recupera , sa arate a myX6-2 , sa aibe baterie si carcasa originala , poate fi si forjat , doar aparatul ma intereseaza si incarcatorul .

Platesc , astept raspuns pe PM .


Cat oferi?

#1758
babone

babone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 11.01.2007
salutare,a aflat cineva cum se pot instala jocuri pe myx 6-2?am reusit sa-l decodez dupa reteaua orange la piata sudului,m-a costat cam 70 ron parca si vreo 30 de ron sa-mi schimbe mufa ca nu se mai incarca deloc.carcasa tot nu am gasit nicaieri originala :(.tot la piata sudului mi-au spus ca ar putea face si o resoftare si sa scap de softul orange care e criminal pur si simplu dar costa tot pe la 60-70 roni.

#1759
K-X-T

K-X-T

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,385
  • Înscris: 29.07.2011

View Postiwaa, on 20th October 2008, 15:33, said:

a bagat cineva card de 1 giga in el?...eu am avut de 512 ..mergea perfect dar am pierdut cardul....la preturile din ziua de azi imi iau un micro de 1 giga..intrebarea este :..il vede telefonul?...

Vede card de 2 GB microsd garantat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate