Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Preschimbare permis auto

Funcție de auto traducere in...

Cablu intrare in apartament cu pr...
 Construire casa in regie proprie

Legea Interoperabilitații, pentru...

Identificare melodii

pentru cine a mai facut visinata
 Ax hidrofor invarte greu

Problema recepție

Credit nou,refinanțare,etc...

Incalzire procesor.
 Plecari Grecia 2022

Problema recuperare parola yahoo ...

Parere Ultrabook Asus Vivobook 14...

Problema AC Ford Focus MK3

Aparate Multifunctionale (print,scan,copy,fax)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

pdanyels

pdanyels

Member

• Grup: Members
A folosit cineva aparate multifunctionale (printer, scanner, photocopier, fax)? Sfaturi, pareri personale. M-ar interesa mai ales cele bazate pe inkjet si cu pretul in jur de 400-450 Euro. Nishte colegi vor sa cumpere unul si din ce m-am documentat pina acum am ajuns la conluzia (vezi test Tom's Hardware) ca, Canon Smart Base MPC600F ar fi cea mai buna alegere inkjet. Din cite stiu eu Brother este al doilea dupa HP la cota din piata imprimantelor laser, dar multifunctionalele bazate pe laser sint cam scumpe si in plus nu stiu cit de bine se pricepe Brother la partea de scanner. Am inteles ca si-au inventat propria tehnologie de inkjet care insa nu este foarte calitativa.

Multumesc anticipat pentru sfaturi si pentru timpul acordat.

AIWAMAN

AIWAMAN

Moderator

• Grup: Members
Cauta un Canon Multipass!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate