Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

HBO GO (din 8 martie va fi înlocuit cu HBO MAX).

* * * * * 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4290 replies to this topic

#73
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,058
  • Înscris: 31.05.2010
Poate inca nu au acordul finalizat cu HBO...Posted Image

#74
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,381
  • Înscris: 05.09.2005
Iaca a aparut! Dar nu la RCS ci la IUPISI :D :))

#75
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

View Postmegafanro, on 13 octombrie 2013 - 17:55, said:

Nici eu nu comentez prețul...Posted Image  Consider că este unul decent. Posted Image Feri, la Savarinita va fi dublu, stai liniștit...Posted Image
De data asta te-ai inselat ;)

#76
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Stai liniștit că nu „m-am înșelat“... Posted Image Digi: MaxPak (HBO, HBO Comedy si Cinemax) = 10 LEI + 10 LEI HBO GO =?: U.P.C.: MAXPAK (HBO, HBO HD, HBO Comedy, Cinemaxși Cinemax 2) = 20 LEI + 10 LEI =? Să nu-mi spui că avem Cinemax 2 că ...Posted Image  Ai și tu dreptate că nu este dublu, dar „tot aia este“... Posted Image  În fine, o felicit pe Savarinita pentru noua ei jucărie superbă.Posted Image

#77
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Te intreb.... este 10 lei HBO GO? Restul nu mai conteaza Posted Image
Ma asteptam ca Zoli sa vina cu o oferta mai buna la HBO GO....dar din pacate este ger la Nagyvarad......

Edited by feribalint, 14 December 2013 - 19:23.


#78
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Mda, să nu mai vorbim despre „jucăria“ lui Zoli, întrucât ne-a dat peste „bot“ cu clipul...Posted Image În rest, ai și tu dreptate...Posted Image

#79
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Mda, din pacate la unii nu merge nici cu viteza de melc de la UPC......dar nu vreau sa fac offtopic. Ma asteptam ca Zoli sa lanseze un Digi online serios...si nu doar canalele proprii,pt ca altfel costa niste bani in plus abonatii RCS....

#80
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,520
  • Înscris: 16.12.2006

View Postmegafanro, on 14 decembrie 2013 - 19:30, said:

Mda, să nu mai vorbim despre „jucăria“ lui Zoli, întrucât ne-a dat peste „bot“ cu clipul...Posted Image În rest, ai și tu dreptate...Posted Image

Da de ce a disparut clipul ? Tu l-ai sters/dat pe invizibil in urma interventiei fanilor UPC ?

#81
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Nu te gandi la mine......nu am nici un amestec.

Ca sa fim ontopic, pe cand preconizezi lansarea HBO GO la RCS? Chiar sunt curios la ce tarif va fi la voi.....

Edited by feribalint, 14 December 2013 - 20:08.


#82
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcatalinman, on 14 decembrie 2013 - 20:05, said:

Da de ce a disparut clipul ? Tu l-ai sters/dat pe invizibil in urma interventiei fanilor UPC ?

Pentru că l-ai pus unde nu trebuie. Este șters și nu-l mai găsesc. Vezi că fanii Digi îți cer capul, nu cei de la U.P.C.Posted Image
L-am găsit pe YouTube: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/PR4BflkyPoY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#83
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Feri, în cazul în care mister Zoli va introduce HBO GO la prețul de circa 5 LEI (2-5 LEI), ce mai zici?Posted Image

#84
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009
Ce să zică... „Bogdaproste!”...Posted Image

#85
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010

View Postmegafanro, on 15 decembrie 2013 - 20:44, said:

Feri, în cazul în care mister Zoli va introduce HBO GO la prețul de circa 5 LEI (2-5 LEI), ce mai zici?Posted Image

O să zic... Jos pălăria pt RCS Posted Image

#86
drbirloiu

drbirloiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.02.2010
Am facut prostia sa ma mut la rcs. Televiziunea este sub orice critica: programele care nu sunt hd se vad foarte prost, decodoare hd nu sunt( astept din octombrie si se pare ca voi mai astepta pana la primavara); in plus nu pot,cel putin, sa am acces la HBO GO. Deci eu platesc de pomana maxpack si digifilm si calitatea hd a imaginii, ca nu beneficiez de nimic din acestea !  
Stie cineva ceva de HBO GO pentru abonatii RCS ?  Dar de achizitionarea decodoarelor HD ?

#87
cmgeorge

cmgeorge

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,720
  • Înscris: 23.12.2006

View Postdrbirloiu, on 16 decembrie 2013 - 00:54, said:

Am facut prostia sa ma mut la rcs. Televiziunea este sub orice critica: programele care nu sunt hd se vad foarte prost, decodoare hd nu sunt( astept din octombrie si se pare ca voi mai astepta pana la primavara); in plus nu pot,cel putin, sa am acces la HBO GO. Deci eu platesc de pomana maxpack si digifilm si calitatea hd a imaginii, ca nu beneficiez de nimic din acestea !  
Stie cineva ceva de HBO GO pentru abonatii RCS ?  Dar de achizitionarea decodoarelor HD ?

Cat platesti pentru HD?

#88
JohnTM

JohnTM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 02.08.2011
Normal acum cu introducerea cardurilor CI+ nu ar trebui sa fie lipsa de decodoare, majoritatea cu decodoare HD au trecut la CI+.

#89
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,058
  • Înscris: 31.05.2010
Si sa vezi cate mai devin disponibile... dupa aparitia noilor versiuni de soft... Posted Image

Edited by cristi0304, 17 December 2013 - 10:52.


#90
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
Nu stie nimeni inca? Astia sunt tampiti. In loc sa ne lase sa platim ca sa avem acces la HBO GO, se incapataneaza sa te conditioneze la anumiti operatori.
In loc sa fie accesibil tuturor contra cost. Vrem sa platim si nu avem cui.... mentalitate de comunisti

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate