Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Blocare SS2 ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
liviurosioara

liviurosioara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.05.2005
Vreau sa cumpar o placa skystar 2 rev 2.6d, au la Peruvision la 2.5 milioane... Am citit pe rdi-sat niste posturi legate de blocarea/deblocarea placii, dar n-am priceput mare lucru. De ce si in ce conditii s-ar putea bloca aceasta placa? E posibil sa am astfel de probleme cu rev 2.6d si ultima versiune de drivere? Astept cat mai multe detalii!

Multumesc

#2
mario77

mario77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 02.08.2005

liviurosioara, on Sep 12 2005, 20:45, said:

Vreau sa cumpar o placa skystar 2 rev 2.6d, au la Peruvision la 2.5 milioane... Am citit pe rdi-sat niste posturi legate de blocarea/deblocarea placii, dar n-am priceput mare lucru. De ce si in ce conditii s-ar putea bloca aceasta placa? E posibil sa am astfel de probleme cu rev 2.6d si ultima versiune de drivere? Astept cat mai multe detalii!

Multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

eu am skystar 2.6 de 3 luni, iar eu o luasem de la cineva care o avea de 1 an.
Nu am nici un fel de probleme cu ea, merge progdvb cu plug-in-urile necesare si merge si dvb viewer fara probleme. Ultimele variante de drivere la gasesti pe net

#3
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

De ce si in ce conditii s-ar putea bloca aceasta placa?

Incompatibilitati cu unele chipseturi cum ar fi cele VIA, ULi si SiS din cate stiu eu. Daca ai chipset Intel sau nForce iti va merge fara probleme. Insa poate ca cineva care o utilizeaza pe o placa de baza care contine unul din chipseturile enumerate de mine ca fiind incomapatibile va putea infirma existenta acestor incompatibilitati de care am spus din propria experienta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate