Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

problema apelare android

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011
Salut. Am o prob la tel de cand am revenit la setarile din fabrica: nu-mi arata numele apelantului chiar daca il am in agenda si la fel cand sunt apelat. Arata nr de tel si atata, am umblat la setarile tel dar nu am gasit nimic. Sper sa stie cineva cei cu treaba asta> Tel este un ZTE Blade Android 2.2

#2
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011
Vad ca de vizualizari nu duc lipsa. Prob e cum rezolv treaba asta..ca imi da batai de cap. Dati-va macar cu parerea :)

#3
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
Hai sa ne dam cu parerea:
- vezi sa nu ai activat sa iti afiseze numerele si de pe tel si de pe sim.
- mai grija sa nu ai contacte dublate.
- incearca inca o data revenirea la setarile din fabrica
- ...

#4
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011
Dublate nu am nr de tel. Cand am bagat cartela prima oara nu imi  vedea nr de tel si a trebuit sa le transfer de pe sim in tel. Mi se pare ciudat ca are decat import de pe sim dar nu si export. Cred totusi ca am sa trec la setarile din fabrica iar daca nu gasesc alta solutie. Mai astept sa vad ce zic siceilalti daca mai au vre-o idee. Ms de ajutor :D

#5
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
La unele nokia daca ai activat sa iti afiseze si sim si contace din tel si ai contactul salvat in ambele parti nu iti afiseaza numarul. Poate e si la tel tau la fel...

#6
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011

View Postvierme, on 26th May 2011, 20:16, said:

La unele nokia daca ai activat sa iti afiseze si sim si contace din tel si ai contactul salvat in ambele parti nu iti afiseaza numarul. Poate e si la tel tau la fel...


Atunci incerc sa revin la set din fabrica...iar :( dar eu nu am nokia :P Este un San Francisco ZTE blade, se gaseste rar pt ca este facut doar pt Anglia..oricum e posibil sa ai drepate si sa fie asta.

Edited by Geo_pinguin, 27 May 2011 - 08:31.


#7
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011
Prob inca nerezolvata. Este posibil sa reinstalez sistemult de operare? daca da sa-mi spuneti cum va rog :)

#8
Ph@ntom

Ph@ntom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2007
Uitate la setari la contacte si vezi daca ai activat sa-ti afiseze toate contactele din telefon si din sim.Daca nu merge nici asa trebuie sa faci o resoftare,pentru asta cauta pe forumul xda la sectiunea telefonului tau ca acolo gasesti toate informatiile necesare.

#9
Geo_pinguin

Geo_pinguin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.05.2011
Multumesc :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate