Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Masini de spalat Daewoo bule

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#1
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Am cautat prin tot Bucurestiul si nu stiu de unde as putea cumpara o masina cu bule Daewoo. Cred ca este o alegere buna, avand in vedere puterea consumata si faptul ca poate sa primeasca si apa calda (e mai ieftin sa incalzesti apa cu gaze decat electric).  Astept un raspuns, poate are cineva in fata blocului un magazin cu asa ceva ....  :rolleyes:

#2
adynis

adynis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,928
  • Înscris: 28.11.2001
http://www.daewoo-el...2&id_subcateg=5

respectiv

http://www.daewoo-el...local_sites.php

#3
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Asa am facut si eu, m-am uitat mai intai pe site, dar o mare parte din magazine nu au produse Daewoo momentan. Speram sa ma ajute cineva mai concret ....

#4
szabo

szabo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 16.05.2004
Pe Al.Obregia fosta Metalurgiei,la doua statii de Piata Sudului,pe partea stinga,este un sir de magazine de mobila,dupa care este un magazin de articole electrocasnice.Acolo gasesti sigur la 13 mil !

#5
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Mersi mult, am sa incerc acolo.

#6
Anakyn13

Anakyn13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 04.05.2002
daca nu ma insel am vazut asa ceva destul de recent si in carrefour

#7
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
spala bine astea cu bule?

#8
Rebox

Rebox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 400
  • Înscris: 14.05.2004
Salut. Eu mi-am luat de la Carefour Orhideea, numai acolo am vazut asa ceva si inca mai aveau. Sunt foarte multumit de ea, se incarca pe deasupra, spala 6kg de rufe, e micuta, extrem de usoara, o iei in brate singur si o muti unde vrei si arata excelent, cu display electronic etc. era 11,5 mil.

#9
Zoom

Zoom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 10.09.2004
Poți găsi și la Carrefour Colentina. Eu acolo am văzut. Era vreo 1250 lei noi. Succes!

#10
dragos_avram

dragos_avram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,633
  • Înscris: 29.12.2003
E misto asta cu incarcare pe deasupra, eu intotdeauna imi aduc aminte ca mai aveam ceva de spalat. Si spala destul de bine, si e silentioasa.

#11
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Mda, am fost prin Carefour Orhideea si nu aveau la Flanco. Am fost chiar si la Bucur Obor pt. a doua oara, acum m-am uitat mai bine si nimic. Nici la Flanco de peste drum nu mai au. Nici la Domo. Sincer sa fiu, (am fost si in Unirii) vad ca se cam vand precum painea calda, sau sunt foarte proaste si nu le mai aduc in magazine. O problema este si cu deplasatul prin tot Bucurestiul, parca pe la Piata Sudului este cam departe, dar nici in Colentina nu este f aproape. Am gasit cateva adrese de distribuitori care ereau pe site la Daewoo, dar azi nu am avut timp sa-i sun. Oricum unul este pe la Fabrica de Glucoza si alta firma (Plant electronic) este doar pe net prezenta si are un nr. de Zap. Maine am sa sun sa vad ce au pe stoc.
Oricum tot azi m-am interesat de ele si cei care au sunt super multumiti. Are trei nivele de apa, spala cu program redus, poti sa bagi in timpul spalarii ceva detergent/ Cocolino pe sus, poti sa mai adaugi rufe, program cu temporizari / total electronic, spatiu mic, simpatica  ;) , ... si nu mai ramane decat sa o cumpar.

#12
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
bine, si dezavantaje are ? :o de ce nu e cumparata de toata lumea ? :o


Quote

Mda, am fost prin Carefour Orhideea si nu aveau la Flanco.

Nici eu nu puteam sa scot o propozitie mai ilogica decat asta, felicitari, chiar mi-a starnit rasul  :coolspeak:

#13
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005

shumilica, on Sep 13 2005, 00:39, said:

bine, si dezavantaje are ? :o de ce nu e cumparata de toata lumea ? :o
Nici eu nu puteam sa scot o propozitie mai ilogica decat asta, felicitari, chiar mi-a starnit rasul  :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>

Eu stiam ca in Carrefour Orhideea exista Flanco sau Altex. Mai treci o data pe acolo si ai sa vezi.

#14
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ca sa nu mai spun ca are un prieten de vreo 6 ani si inca jar maninca  :coolspeak:

#15
un_oarecare

un_oarecare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,634
  • Înscris: 01.12.2004

medvonok, on Sep 12 2005, 23:45, said:

Eu stiam ca in Carrefour Orhideea exista Flanco sau Altex. Mai treci o data pe acolo si ai sa vezi.

<{POST_SNAPBACK}>

In Carrefour Orhideea EXISTA Flanco! De acolo mi-am cumparat un proiector video anul trecut.

#16
Samael

Samael

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 23.06.2005
Eu am luat din Carrefour Militari. Am gasit peste tot: Amadeus, Metro, Domo. Modelul pe care il cautam era numai la Metro si Carrefour. Cum Metro nu asigura transport...

#17
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Sa inteleg ca la Carrefour se asigura transport ? Suna bine. Am vorbit la reprezentanta si ei spun ca livreaza ..... Trebuie sa am putin noroc si sa gasesc masina care imi place - model cu capac sus, 6Kg de rufe uscate, cuva inox.
Multumesc si lui Samael.
:)

#18
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Eu am una din primul lot care a venit in tara cred ca din 1996, singura problema:inlocuit electrovalva de la apa calda.
Am spalat si costume cu ea folosind detergentul ala special(Dryten parca) si sunt OK.

Merita banii, mai ales ca cele noi sunt mai micute si dragute.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate