Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...

Taiere ramuri "neroditoare...

Business/afacere cu utilaje
 Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

suport/cutie fixare SSD in locul ...

Popcorn stradal
 De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig

Degresant auto eficient

WOW

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

razvy2o1o

razvy2o1o

Member

• Grup: Members
Mi-a dat un prieten un cd vechiii cu wow (primul aparut), l-am instalat si si-a facut niste uphdate-uri de  vreo 9gb si cand intru in el imi scrie sus ca e cataclysm, asta inseamna ca am cataclysmul si restul expansiunilor dinaintea lui instalate? si celelalte patchu la fel instalate? Nu vreau sa joc pe oficial, pe un server romanesc, cum pot face sa joc ce mai trebuie sa instalez?

Hider141

Hider141

trolling here since 2008

• Grup: Senior Members
Daca nu s-a schimbat ceva recent, WOW nu e gratis, asa ca nu te putem ajuta fara consecinte din partea moderatorilor.
Daca chiar vrei un MMO ce sa nu te usture mult la buzunar cauta Guild Wars the Complete Collection, e ~100Ron pe pcgarage si nu e pe baza de subscriptie lunara.

razvy2o1o

razvy2o1o

Member

Bun dar pe mine ma interesa daca asta e jocu cu cataclism si celelalte expanisuni sau are anumite bucati?

ElmerFudd

ElmerFudd

New Member

Wow este gratis daca joci pe servere private. Si da, este cataclysm  :peacefingers:

Edited by EMembruAnonimdd, 23 May 2011 - 17:19.

danvolcescu

danvolcescu

New Member

da,despre ce vb. tu acolo da este cataclism toti jucatorii de wow pe servere originale au parte de vreo  citeva schimbari ale cataclismului,dar pt a avea acces la tot jocul trebuie sa cumperi toate expansionurile,e un joc un pic cam scump avind in vedere plata lunara dar un cont bunicel se cam autoplateste :)pe servere originale,iar jucatul pe servere private e doar un surogat,e  undeva la 30% din realitate :) nu ai garantia contului a characterelor a itemelor,practic cam ca un trial de wow pe original:) vezi cam cum e si te hotarasti sa iei jocul.Cui ii place il ia cui nu, nu il ia si punct sau iti faci un server joci cu 10 amici esti cel mai mare si mai tare din joc te faci invincibil dai comanda >.dead si esti beton cam asta e pe privat cit joci si nu e crash serveru :).
Pe original e un pic altfel joci cu citeva mii odata ex. Sylvanas aprox. 8-9 mii in timpul zilei si 14-15mii seara si cam 35% din jucatorii de wow din Romania,pe original inveti valoarea unui mic ajutor din partea cuiva,valoarea unui item, inveti ce este PVP la adevarata lui valoare(arene,bg) etc. si mai am si o rugaminte pt. jucatorii de pe servere private :) nu informati gresit lumea,iar ca sa revin la topic prietenul ala al tau ti-a dat wow doar ca sa vezi cum e jocu ,asta o poti face si pe wow europe iti faci un cont si joci trial 10 zile gratis iar daca cumperi wow prima parte ai gratis 30 zile sa vezi cum e la fabuloasa suma de 30 lei si poti juca 10zile+30zile adica 40 de zile gratis si ai parte de aproape tot ce ofera wow mai putin de rasele care vin odata cu expansionurile.

Cu respect Dan Volcescu.

Edited by danvolcescu, 07 June 2011 - 15:54.

devilboost

devilboost

Member

world of warcraft se poate cumpara si juca trial pe retail.

daca vrei sa joci moka pe un server romanesc dami un PM s te voi ajuta

cat despre servere sunt private deci free. dar jocul nu va pot spune de unde sa il luati ca nu este legal, decat sa il cumparati

deci primul wow a fost aparut un 2004 era versiunea 1.x.x ocupa mai putin de 5gb

al doilea wow cu explansiunea The Burning Crusade era versiunea 2.x.x(2.4.3 final) si ocupa aproape 8gb

al treilea wow cu explansiunea Wrath of The Lich King era versiunea 3.x.x(3.5.5a final) care ocupa aproape 17gb

si ultimul wow cu expansiunea Cataclysm era versiunea 4.x.x decoamdata este 4.1 care ocupa cam 22gb momentan

ca sa poti juca pe oricare dintre expansiuni trebuie sa ai instalate expansiunile precedente. de exemplu. creatorul acestui topic avea pe CD un downloader. deci avea descarcat doar versiunea cataclysm. din pacate are nevoie si de celelalte expansiuni care cum am zis in total ocupa 22gb

toate versiunile de wow sunt updatate. nu sunt create din gen most wanted, carbon. call of duty.

cum am zis daca aveti nelamuriri dati'mi un pm. sau cel mai sigur cautatima pe Skype id: devilboost.

joc wow din 2006 pana in ziua de azi

am uitat sa mentionez ceva. cataclysm nu este aparut pe privat inca. adica este dar e faorte instabil. si pin de probleme, buguri etc.

deci sfatul meu este sa jucati pe wotlk 3.3.5a pana prin octombire, noiembrie. dupa va puteti apuca de cactaclysm. daca vreti neaparat sa jcuat icataclysm jucati pe official dar cu "monet"

Edited by devilboost, 13 July 2011 - 00:12.

Echipament-Legea

Echipament-Legea

New Member

Click
Si eu am jucat cand eram mic , foarte smecher ...  :thumbup:

Edited by Echipament-Legea, 10 August 2012 - 11:13.

sandokan965

sandokan965

Member

Daca vrei sa joci pe servere private de Wow , iti recomand cele pana in 4.0.6 , pentru ca celelate se confrunta cu erori si buguri destul de enervante . Se merita totusi sa joci si pe Battlenet (official) daca ai ceva bani la pusculita si daca vrei sa experimentezi adevarata valoare a WOW !

evon

evon

~Learning Forex~

View Postsandokan965, on 17th August 2012, 11:12, said:

Daca vrei sa joci pe servere private de Wow , iti recomand cele pana in 4.0.6 , pentru ca celelate se confrunta cu erori si buguri destul de enervante . Se merita totusi sa joci si pe Battlenet (official) daca ai ceva bani la pusculita si daca vrei sa experimentezi adevarata valoare a WOW !
Si alea is buguite, si scriptate aiurea, iti zic eu, joc pe original, si e diferenta uriasa intre un cacat de privat si original.

sandokan965

sandokan965

Member

View Postevon, on 17th August 2012, 11:13, said:

Si alea is buguite, si scriptate aiurea, iti zic eu, joc pe original, si e diferenta uriasa intre un cacat de privat si original.
Sa stii ca ai MARE DREPTATE ! AM avut privilegiul sa joc pe official 3 luni si nu se compara!

evon

evon

~Learning Forex~

View Postsandokan965, on 17th August 2012, 11:43, said:

Sa stii ca ai MARE DREPTATE ! AM avut privilegiul sa joc pe official 3 luni si nu se compara!
Si de ce nu mai joci? sau era contul unui prieten, ca daca asa te pot aranja sa iti cumperi game time cu gold  :naughty:

sandokan965

sandokan965

Member

View Postevon, on 17th August 2012, 11:57, said:

Si de ce nu mai joci? sau era contul unui prieten, ca daca asa te pot aranja sa iti cumperi game time cu gold  :naughty:
Vezi tu ! In timpul anului am muulta treaba ( scoala , antrenamente etc. ) si nu ma pot juca chiar tot anul ! 12luni/12 ! Totusi in 3 luni poti face lvl maxim + multe raiduri si dungeonuri la activ + o reputatie onorabila pe server + cele mai puternice  iteme !

evon

evon

~Learning Forex~

View Postsandokan965, on 17th August 2012, 12:01, said:

Vezi tu ! In timpul anului am muulta treaba ( scoala , antrenamente etc. ) si nu ma pot juca chiar tot anul ! 12luni/12 ! Totusi in 3 luni poti face lvl maxim + multe raiduri si dungeonuri la activ + o reputatie onorabila pe server + cele mai puternice  iteme !
Iti ia o saptamana sa faci lvl 85 prin sistemul RAF, si iteme fiecare cum poate, iti iei de la auction house set vicious de ilvl 361 care e de pvp, dar e bun pentru PVE la inceput ,si tot avansezi.
Eu unul is cam inactiv in wow, am contul de aproape 2 luni, si am un hunter de 85 cu ilvl 371 :lol: abea, si acusi fac si war-ul 85, ca e 84,dar imi e lene. Mi-ar mai trebui si un healer  :bigwhitegrin:

sandokan965

sandokan965

Member

ok cunosc in detaliu "beneficiile" WOW Original , si ma joc doar in vacantele de vara pe serverul oficial ! (OFFTOPIC ) Eu ma ocup mai mult sa dau sfoara in tara ca " Metin2 e un jeg " , si " Lasati-va de Metin2 daca mai vreti sa aveti o viata si un creier neatrofiat " pe toate forumurile ( apropo asta e cel mai tare si e de baza pentru mine ) ( ONTOPIC )

Araliele

Araliele

New Member

View Postsandokan965, on 17th August 2012, 11:43, said:

Cum, prin RAF? Imi poti explica exact cum functioneaza asta?
Thx

evon

evon

~Learning Forex~

View PostAraliele, on 20th August 2012, 19:43, said:

Cum, prin RAF? Imi poti explica exact cum functioneaza asta?
Thx
Simplu, iti faci cont de wow dar la tara pui Uk!!!!!!!!!, apoi iti dau invitatie sa te adaug ca prieten " prin email " , dupa ce m-ai adaugat la prieteni, te apuci sa cumperi tot setul wow ( fara gametime am sa precizez de ce ). Deci cumperi wow vanilla (battlechest) + wotlk ( wrath of the lich king )+ cataclysm. Bun va dura cam 24 de ore pana ce vei deveni full " cateva ore vei mai fi demo,dar va trece , anyways.
Acum ca ai totul cumparat si ne avem la prieteni, e timpul sa crestem impreuna ,ca sa iei de 3 ori mai mult exp, trebuie sa fii cu mine in grupa daca vrei sa faci quests, sau prin dungeons !! precizez ca pana la lvl 80 avem bonusul de exp, lvl 80 poti face in 12 ore de dungeons non stop....
Acum cu gametime, sa zicem ca nu ai bani reali, si vrei sa cumperi gametime in joc , o luna de gametime te costa 7,5k gold, acest gold il faci pana la lvl 85 lejer, dupa 85 gold-ul asta il poti face in 6 ore de minerit si cules plante.
Anyways daca te intereseaza sa te apuci si sa poti profita de chestia asta RAF, da-mi un PM cu id de mess.
Eu vreau sa-mi fac un healer :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate