Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

Care va fi structura noului an universitar?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

badany2003, on Sep 29 2005, 16:01, said:

ps: am scapat de Cenuse la mate :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>


adica ?  :huh:

#38
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
adică era un profesor pe nume Cenușe pe care, probabil, ea îl detesta și nu numai ea, iar acum omul a plecat, deci ei, cei de la cibernetică, au scăpat de Cenușe...  :w00t:

Edited by shumilica, 29 September 2005 - 16:32.


#39
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,141
  • Înscris: 05.12.2002
sa-mi bag **** in ei...
si il *** instant in toate gaurile pe ala care zice ca n-am dreptate. sa nu iasa discutii.

Vorbesc numai de ASE aici

an 1,2,3: iti vezi de treaba, te duci pe la seminarii, de 2 ori pe an ai cate 4-5 saptamani in care ai 6-7 examene (da, si colocviile sau 'verificarile' le consider examene), eventual si restante. + vreo 1-2 sapt in care nu te duci la fac. si ai timp sa inveti.

an 4: te duci la scoala si te trezesti ca ai de 4 ori cate o saptamana de sesiune, in fiecare saptamana di atea dai examen la 3-4 materii. cam asa: 7 saptamani cursuri, 1 saptamana sesiune, 4 saptamani cursuri [etc]. FARA NICI UN FEL DE PAUZA DE INVATAT.

an 1,2,3: ai 3-4 seminarii pe saptamana (1.20h / buc) si 3-4 cursuri. sau pe acolo. aranjate relativ cu bun simt, din 6 semestre (2 semestre/an) in 2 sau 3 semestre ai avut o 1 pe saptamana, sau 1 data la 2 saptamani fereastra de 1.20h. numai bine pt. o cafea.

an 4:
Luni:
9-12: CURS (DA, 3 ORE!!!)
12-15: PAUZA DE 3 ORE
15-18: SEMINAR DE 3 ORE

Marti:
7-12: CURS 3 ore

Miercuri:
9-12: CURS 3 ore
12-15: PAUZA 3 ore
15-18: SEMINAR 3 ore

Joi: 13:30 - 14:55 proiecte [ dreq' stie ce o insemna].

Serviciu? PWLA, cine te lasa pe tine sa pleci asa? luni si miercuri pleci de la munca la 2 iar joi de la 12:30. nu mai zicem ca ar trebui sa te duci si la cursul de luni dim pt. ca altfel nu prea intrii in exam.

Luni & miercuri: STAI SA **** conducerea cate 3 ore. nu muncesti [ca n-ai cand], n-ai bani sa te duci sa bei o cafea, nu te poti duce pana acasa si sa stai 10-15 min si sa pleci inapoi.

TRANSMIT UN CALDUROS SUGETI **** TUTUROR CELOR CARE AU CONTRIBUIT LA ACEASTA BATAIE DE JOC!

P.S. ala care e in anul 4, nu a reusit sa intre la buget si isi plateste singur facultatea ce face? va spun eu, o suge.

#40
badany2003

badany2003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 16.03.2005

shumilica, on Sep 29 2005, 17:32, said:

adică era un profesor pe nume Cenușe pe care, probabil, ea îl detesta și nu numai ea, iar acum omul a plecat, deci ei, cei de la cibernetică, au scăpat de Cenușe...  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>

Cenuse=nr. 1 la lasat restantieri din Cibernetica si chiar din ase.
nu a plecat...acum grupa mea e in seria B  :D
probabil o sa plece cand o sa moara pt ca asta vine la fac si de pe patul de spital (caz real....la exam meu de la analiza ...parca era mort...dar era acolo sa ne supravegheze :deadtongue: )

#41
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
asta e maniac   :death:

PS: badany, bafta  :)

Edited by alexei, 03 October 2005 - 11:51.


#42
adryyanaa

adryyanaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.06.2010
e cineva la uvt mate-info?:D k as vrea sa stiu ultima medie:D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate