Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare stabilizator tensiune

laptop gaming buget maxim 10000 lei

Roboti EVE - compania 1X

Pierdere apa masina de spalat
 Nuanta culoare

autonivelanta peste autonivelanta

Plata produs

Klaus Iohannis, propus oficial de...
 Fotbal juvenil

Pensie de intreținere minor

Țiuit laptop

Firewall UFW si Iptables - Doua I...
 DVR Hikvision 7208HUHI M1/S/A se ...

Cum sa procedez

Incalzire pardoseala sistem Upono...

Cat costa o cutie de viteze manua...

CD-ROM

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

kapetanos250

kapetanos250

New Member

• Grup: Banned
Buna , aseara cand am bagat  un CD in CD-ROM (ca am vrut sa copiez ceva pe el ) nu mil citea si il scotea afara dupa 10 secunde . Cand am vrut sa inchid CD-ROM-ul l-am inchis si dupa 10 secunde mi la deschis la loc singur si daca vreau sa il inchid mil deschide la loc . Ce pot sa fac ?

RomanianAngel

RomanianAngel

Active Member

• Grup: Members
Probabil nu s-a inchis bine tavita. Ajut-o tu chiar in capat, poate face contact.

kapetanos250

kapetanos250

New Member

• Grup: Banned

View PostRomanianAngel, on 21st April 2011, 12:09, said:

Probabil nu s-a inchis bine tavita. Ajut-o tu chiar in capat, poate face contact.
Adica ? Ce sa ii fac eu ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate