Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

obiective turisctice in Austria de sud-est?

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
danielaionela

danielaionela

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 12.07.2008

View Postbogwol, on 20th April 2011, 14:17, said:

eu voi fi pe la sfarsitul lui iunie, asa ca poate nu prind varful de aglomeratie. Din cate stiu, august e cea mai aglomerata luna la ei.
In perioada asta gasesti peste tot cazare si preturile sunt mai mici. Sfat, te opresti unde vezi o localitate frumoasa in zona si acolo cauti cazare. Mai ales ca intre Venetia( parca de acolo vii) si Villach nu sunt decat circa 200 km( cu aproximatie), mergi pe autostrada,ai timp sa cauti cazare.Zona este frumoasa, indiferent in ce localitate alegi cazarea.

#20
ionel.sat

ionel.sat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 26.11.2005
daca vrei sa treci un "transfagarasan" pana la Cortina d'Ampezzo atunci iti pot sugera si alte trasee care chiar merita vazute

#21
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

View Postdanielaionela, on 20th April 2011, 15:18, said:

In perioada asta gasesti peste tot cazare si preturile sunt mai mici. Sfat, te opresti unde vezi o localitate frumoasa in zona si acolo cauti cazare. Mai ales ca intre Venetia( parca de acolo vii) si Villach nu sunt decat circa 200 km( cu aproximatie), mergi pe autostrada,ai timp sa cauti cazare.Zona este frumoasa, indiferent in ce localitate alegi cazarea.
vreau ca si cazare totusi undeva in zona Villach, sa am o baza de cazare de unde 1, 2 zile sa vizitez zona si sa ma intorc din nou acolo. Nu vreau sa schimb cazarea in fiecare zi.

#22
baril

baril

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 20.02.2008

View Postbogwol, on 20th April 2011, 16:31, said:

vreau ca si cazare totusi undeva in zona Villach, sa am o baza de cazare de unde 1, 2 zile sa vizitez zona si sa ma intorc din nou acolo. Nu vreau sa schimb cazarea in fiecare zi.

  Ti-am indicat un site cu cazari in zona Villach, cu cateva posturi mai sus ,dar probabil ca nu l-ai citit. Urmeaza sfatul lui <ionel.sat> si mergi prin munti. Uita autostrada !

#23
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

View Postbaril, on 20th April 2011, 16:54, said:

Ti-am indicat un site cu cazari in zona Villach, cu cateva posturi mai sus ,dar probabil ca nu l-ai citit. Urmeaza sfatul lui <ionel.sat> si mergi prin munti. Uita autostrada !
problema la acel site este ca e doar in germana, iar eu cu germana sunt doar tangential.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate