Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 

Nokia N8

- - - - -
  • Please log in to reply
6613 replies to this topic

#6607
gagio88

gagio88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 30.04.2010

View Postmaritus, on 27 ianuarie 2017 - 12:28, said:

He-he  Posted Image

Îl folosesc zilnic și acum. Încă mă ține bateria binișor, navigația merge foarte bine, și am și radio digital DAB+ pe el, cu căștile aferente.
Doar WhatsApp o să închidă serverele pt Symbian în iunie (au amenințat la fel cu Dec 2016, dar văd că au prelungit).
Am avut doua telefoane nokia n8 :))In 2010 exact cand a aparut pe gri si un an mai tarziu am cumparat pe portocaliu.Sa speram ca nu!!! Poate se vor razgandi acum ca Nokia a revenit pe piata telefoanelor mobile.

View PostdaniMMM, on 03 iulie 2015 - 20:22, said:

M-am luat din nou un N8,nu m-a dus mintea sa intreb de ore vorbite,si cand l-am primit-bomba-1910 ore!In ciuda acestora merge si arata foarte bine,dar am bagat cartela de Digi mobil Optim,si nu am idee cum sa fac setarile de net.Ajutati-ma ,va rog!
1910 ore :))) OMG!!Posted Image

#6608
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Nu l-am mai folosit ,a aparut un K6 intre timp,dar tot foarte bine merge

Attached Files



#6609
gagio88

gagio88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 30.04.2010

View PostdaniMMM, on 27 ianuarie 2017 - 12:51, said:

Nu l-am mai folosit ,a aparut un K6 intre timp,dar tot foarte bine merge
Batran rau...daca il inchizi si il lasi in dulap este posibil sa "inchida ochii" intr-o zi Posted Image

Posted Image

Attached Files


Edited by gagio88, 27 January 2017 - 12:57.


#6610
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Al meu îl donez pentru piese că a băgat fiul meu simul invers și un deștept la service la desfăcut și nu mai sta bine partea de jos. Al meu e auriu! A fost indestructibil și deși a fost trântit de pereți și de asfalt doar când am călcat pe el s-a zgâriat display-ul de la frecarea cu parchetul. Tare telefon. Acum am un Passport silver edition și lumia 1020 care stă la cel mic. Mate 8 l-am dat soției că e mare și cu android!

#6611
gagio88

gagio88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 30.04.2010
Nasol si cu astia din service,unii chiar nu au habar cum sa repare un telefon dar practica meseria...nu am auzit de culoarea auriu pana acum😞 Poate ati vrut sa spuneti argintiu☺

Edited by gagio88, 27 January 2017 - 15:10.


#6612
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Auriu,maro!

#6613
Above_Gods

Above_Gods

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 03.06.2008
Salutare!
Știu că e in thread vechi, însă mai folosește cineva N8?
Mi-ar place să îmi iau unul sh de pe OLX deoarece este un telefon pe care l-am dorit mult la apariție.

Probabil o sa îl folosesc și pentru poze și GPS, dar îl iau mai mult pentru "amorul propriu".

Noroc tuturor!

#6614
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
Salut, eu mai am N8, se odihneste in vitrina :D. Am tras de Symbian pana s-a putut. Camera ai sa fii uimit, dar se tine bine si impotriva telefoanelor actuale si GPS-ul e ok ca semnal, dar nu mai gasesti harti actuale pentru el.

Cu bateria iarasi, mai tine doar cateva ore si la stres se stinge din senin. Sa te astepti la lucrurile astea, dar in rest, e un telefon fain de colectie, cel putin pt camera dementiala si functie ca fm transmitter nu mai gasesti.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate