Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Amenajare parter pensiune

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
odo_robert

odo_robert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 20.12.2007
Salut tuturor! As vrea sa ma ajutati si pe mine sau sa imi dati niste sfaturi in ceea ce priveste o amenajare mai buna la parterul unei pensiuni. Este un proiect pt. facultate si as vrea sa iasa cat mai frumos in ceea ce priveste repartizarea interioara a spatiilor.
Sunt deschis la sugestii sau alte propuneri.

Am pus o ciorna aici
Legenda: S - scari, B - bucatarie, T - toaleta, R - Receptie, SM - sala mese, SP - sala petreceri.

O zi buna!

#2
odo_robert

odo_robert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 20.12.2007
Vreo idee ceva?

#3
hamal

hamal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 23.09.2010

View Postodo_robert, on 16th April 2011, 22:21, said:

Vreo idee ceva?
Scuza-ma, nu am putut sa vad schita la care te referi... Sala de mese poate fi una si aceeasi cu sala de petreceri. Cheflii pot intarzia dupa cina la una mica. Mai degraba as amenaja un club linistit (internet, ziare, carti, pentru cine nu are somn cand restul familiei dormiteaza) La sala de mese se poate asigura un minibar cu televizor. Si apoi, la receptie se poate aranja un "convenience store" cu tigari, ceva ape, condoms, pasta + periuta de dinti, nurofen si picaturi de nas, etc - pentru cine are nevoie de asa ceva la ore nepotrivite si n-are chef sa iasa din pensiune. Toate astea pentru zile in care nu se poate sta prea mult pe-afara...

#4
gflorin00

gflorin00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 16.08.2010
Am vazut ciorna! , ce pot sa zic , pentru ce proiect ?!?!?, banuiesc ca ai vrut sa zici pentru corigenta .

#5
odo_robert

odo_robert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 20.12.2007
Haha ha ha. Cand vei lucra cu asa ceva, vei sti ce inseamna o ciorna ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate