Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

Temperaturi mari in idle rtx 3060
 Schema Statie amplificare Electro...

MBP de pe OLX

Vrei sa lucrezi la stat? Creaza-t...

Cum se inmulteste Caprifoiul?
 Cum reciclați ambalajele Tet...

Probleme cuptor aragaz Beko

Toaletare/taiere cais batran

Reparatie garaj
 Retete simple slow cooker

Probleme rezervari la hotel

Problema powerbank

problema cu un telefon

Noile subiecte despre ansambluri rezidentiale

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

terratec

terratec

Troll hunter

• Grup: Moderators
Cand se discuta despre un nou complex rezidential, initiatorul va trebui sa precizeze in campul "Descriere subiect" Judetul si Orasul in care se afla.
Este recomandat sa dea si adresa completa in textul noului subiect.
Voi aprecia si detalii referitoare la preturile cu care sunt comercializate respectivele proprietati imobiliare.

Edited by terratec, 13 May 2011 - 16:24.

andreaI

andreaI

Junior Member

• Grup: Members
Ce credeti de apartamentele de la ARED din Oradea Jud. Bihor, de pe Str. Tudor Vladimirescu, cel din spate de la LIDL...este foarte bine pozitionat si sunt interesata de preturi..

diana-dima

diana-dima

Junior Member

• Grup: Members
buna andreea,
si eu cochetez cu ideea sa-mi cumpar un apartament nou asa ca am fost si la ared. mi-au placut ca au centrala lor proprie. oricum ei lucreaza pana seara la 8 poti trece sa le vezi, mi-au parut destul de flexibili.

denky

denky

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postdiana-dima, on 29 aprilie 2014 - 20:37, said:

buna andreea,
si eu cochetez cu ideea sa-mi cumpar un apartament nou asa ca am fost si la ared. mi-au placut ca au centrala lor proprie. oricum ei lucreaza pana seara la 8 poti trece sa le vezi, mi-au parut destul de flexibili.

Stai linistita, sta de mai bine de un an pe softpedia ca sa afle de la tine ce si cum...

ElenaMxm

ElenaMxm

New Member

• Grup: Junior Members
Buna, doresc achizitionarea a unui apartament nou, dar sunt un pic sceptica in privinta calitatii constructiilor.
Eram curioasa de un ap in ansamblul Korona Residence 5 din Str Alexandru Ciurcu, are cineva idee despre calitatea constructiei?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate