Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Skilled Permanent Residency Visa

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
roobbyy25

roobbyy25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.04.2011
BUNA MA NUMESC  ROBERT  SI  AS  AVEA  SI EU CATEVA INTREBARI  REFERITOR LA AUSTRALIA.  

1 Sunt interesat sa obtin viza ( Skilled Permanent Residency Visa )

2 Monentan ma aflu in Anglia sunt aici de 4 ani jumate si munesc ca si  Painter AND Decorator  in aceasta  tara am obtinut si rezidenta si  calificare de Painter AND Decorator credeti ca  acest  luncru  ma ajuta  cu ceva la obtinerea  vizei?

3 Credeti ca aceasta  calificare obtinuta la Londra  este  recunoscuta in australia?

4 Se  gaseste greu de  munca  ca si Painter  AND Decorator  in  australia?

5 Cat de  bine  este  platit acest  job  (  cat dolari la ora? )

6 Unde  credeti ca ar fi cel mai bine sa  merg in ce zona?

7 Roportat  la salarii  dintr-un singur salar as putea sa imi intretin sotia si un copil? Cum  sunt chiriile pe acolo?

Va  multumesc ca  ati pierdut timpul citind mesajul meu poate se gaseste cineva sa ma ajute si pe mine cu niste  raspunsuri dar  sincere va rog Multumesc

#2
emigrez-info

emigrez-info

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.04.2011

View Postroobbyy25, on 10th April 2011, 23:42, said:

BUNA MA NUMESC  ROBERT  SI  AS  AVEA  SI EU CATEVA INTREBARI  REFERITOR LA AUSTRALIA.  

1 Sunt interesat sa obtin viza ( Skilled Permanent Residency Visa )

2 Monentan ma aflu in Anglia sunt aici de 4 ani jumate si munesc ca si  Painter AND Decorator  in aceasta  tara am obtinut si rezidenta si  calificare de Painter AND Decorator credeti ca  acest  luncru  ma ajuta  cu ceva la obtinerea  vizei?

3 Credeti ca aceasta  calificare obtinuta la Londra  este  recunoscuta in australia?

4 Se  gaseste greu de  munca  ca si Painter  AND Decorator  in  australia?

5 Cat de  bine  este  platit acest  job  (  cat dolari la ora? )

6 Unde  credeti ca ar fi cel mai bine sa  merg in ce zona?

7 Roportat  la salarii  dintr-un singur salar as putea sa imi intretin sotia si un copil? Cum  sunt chiriile pe acolo?

Va  multumesc ca  ati pierdut timpul citind mesajul meu poate se gaseste cineva sa ma ajute si pe mine cu niste  raspunsuri dar  sincere va rog Multumesc

Vezi si tu Informatii emigrare

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate