Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Analizele din timpul sarcinii analizele Torch - Gratuite!

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
gabitza_006

gabitza_006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.06.2007

View Postkikimik1, on 13th October 2011, 14:58, said:

Buna. Sunt si eu o viitoare mamica (sunt in 12 sapt) si am tot cautat pe net unde se poate beneficia de gratuitatea analizelor din pachetul TORCH... Se pare ca la et 3 la Instit Cantacuzino (la etajul 3 la Prof Dr Biolgo Dan Steriu s-ar face gratuiti cu un formular de la medicul ginecolog. Are cineva idee daca mai e valabila aceasta informatie? a fost cineva de curind?

Nu am gasit in alta parte aceste analize gratuite...

Buna, te rog sa-mi spui daca ai facut analizele TORCH, daca sunt intradevar gratuite la Institutul Cantacuzino. Mersi

#20
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,860
  • Înscris: 06.10.2003
La Spitalul de Infectioase Cluj inca se fac gratuit, in baza biletului de trimitere de la medicul de familie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate