Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marker de scris pe bidoane

Lecțiile trase de comandanti...

Recomandare telefon pt poze si ba...

Casa de paie
 Verificare baza de date a politiei

Xiaomi sub 1200 lei

programul Marțea Mastercard

Adaptare aspirator pe baterii, la...
 Resetare baterie Acer Aspire E5-575

AMD Ryzen 7800X3D - stuttering

Recomandare router 4G/5G

Ucigand cu cruzime in numele lui ...
 PSD iar vrea sa fure primari

Viraj la stanga pe linia de tramvai

YouTube nu deschide ?!

In ce situatie se impune ordin de...

Topic pentru discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

Becoming

Becoming

Member

• Grup: Members
Salut am o intrebare: care manual de geografie este mai bun pentru bacalaureat 2012 cea de la editura Corint sau cea de la CD Press

Multumesc :)

popascu

popascu

Guru Member

• Grup: Senior Members
Salut, unde as putea gasi un AEL de Biologie macar pt clasa a 6-a.

bogdanbbo

bogdanbbo

Member

Am scanat pagina cu pricina,mai precis coltul. In poza se vede ceva ciudat cum un elev sta agatat defapt legat cu banda izoler de tavan :confuzzled: .

Attached Files

mngx

mngx

Active Member

e ras si panarama...felicitari, pentru spiritul de observatie. Probabil juca counter strike din pozitia aia....o fi facut vreun pariu...:)))

bogdanbbo

bogdanbbo

Member

View Postmngx, on 4th October 2011, 09:09, said:

e ras si panarama...felicitari, pentru spiritul de observatie. Probabil juca counter strike din pozitia aia....o fi facut vreun pariu...:)))
MULTUMESC
:)) cum eu sunt zob la franceza...ma plictisesc de moarte cu colegu de banca in timpul orei...

mngx

mngx

Active Member

View Postbogdanbbo, on 4th October 2011, 09:11, said:

MULTUMESC
:)) cum eu sunt zob la franceza...ma plictisesc de moarte cu colegu de banca in timpul orei...
eu am facut franceza dintr-a 2 a pana intr-a 12 a si degeaba. Engleza e de baza. Astia ar fi in stare sa bage si rusa...:D
ps: acum am vazut, esti din vl ca si mine :)

Edited by mngx, 04 October 2011 - 08:33.

w3room

w3room

Senior Member

View Postmngx, on 4th October 2011, 09:09, said:

Probabil juca counter strike din pozitia aia....o fi facut vreun pariu... :) ))
Eu cred ca i-a dat hedshot de l-a urcat pe pereti

Cum ma sa pui poza cu copilu pe tavan in cartea de franceza ? :confused:

driftking91

driftking91

Freak on a leash

Poate juca mai bine de acolo. :naughty:

popcorina22

popcorina22

New Member

Deci nici nu stiu cum sa incep..acuma sunt in clasa a 10 a ...in clasa a 9 a toate au fost bune si frumoase cu toata lumea m am inteles foarte bine nu am avut probleme sau ceva de genul...acuma in a 10 a totul s-a schimbat,din cauza unui coleg de clasa la care ia placut de mine dar mie nu mi a placut de el si in acel timp eu avea si prieten si apoi a inceput dezastrul...toti colegii au aflat de faza dintre mine si el si apoi au inceput sa faca misto de mine si de el...mai mult de el dar totusi si eu sunt implicata aici si nu imi place deloc si nu stiu cum sa scap de situatia asta pt ca nu imi mai suport cand ii aud cum imi tot zic numele si imi  zic ca el ma iubeste si ca sa se mute cu mine in banca si prostii de astea copilaresti ..nu ii mai suport tot timpu tre sa zica ei ceva de mine si de el.....vreau ceva sfaturi in legatura cu asta cum sa ii fac sa termine odata cu prostiile astea :|

Edited by Lucian_M, 05 October 2011 - 21:38.

Lucian_M

Lucian_M

- membru glumeț -

Nu mai folosi punctele de suspensie in mod abuziv.

LE: merge pe sexy lounge. Sper ca ai 16 ani. Confirma daca este asa.

Edited by Lucian_M, 05 October 2011 - 21:39.

RandomHero

RandomHero

Active Member

Buna seara. Am o intrebare: o absenta poate fi anulata la fel ca o nota (semnatura + stampila in catalog)? Nu motivata, anulata.

Alexandrr

Alexandrr

Member

Am si eu o curiozitate pentru cei care au terminat a 12-a sau sunt in clasa a 12-a : Cati bani ati dat pentru diplomele de la sfarsit de an(diploma de clasa a 12-a,bac ,etc) ?

luminita-

luminita-

Junior Member

Am dat in total 30 de lei.

Voi cum invatati sau ati invatat pt bac,in special la mate?Eu dau M1 si imi e tare frica,iau cam 50-70 de puncte(am facut din variante),sunt unele chestii pe care nu le inteleg deloc,cu toate ca fac meditatii.Cum as putea sa fac astfel incat sa iau o nota buna?Imi este teama sa nu pic....Cum as putea sa invat?
Mentionez ca doar la mate imi este frica,la restul ma descurc bine.

dragosDRG

dragosDRG

Active Member

La mate doar cu exercitiu, altfel nu ai cum. Cand ai timp fa probleme la greu, daca iti pasa cu adevarat de BAC. Legat de meditatii, profesorul acela te ajuta sa intelegi, nu iti baga in cap, daca nu ai bunavointa degeaba.

Edited by Lucian_M, 13 December 2011 - 17:40.

Roxypedia

Roxypedia

New Member

Buna! As dori cateva pareri despre scoala nr 128 din 13 septembrie, eventual un after school in zona. Multumesc

cornel212

cornel212

Junior Member

Buna.
Am o intrebare legata de admiterea la liceu.
Anul trecut dupa clasa a 8-a nu am putut participa la evaluarea nationala din cauza unor probleme personale si nu am fost repartizat la liceu. Ma voi putea inscrie in clasa a 9-a in continuare anul urmator?
Multumesc.

Ana-Gilcescu

Ana-Gilcescu

New Member

As vrea sa stiu in ce const acest examen. Este atat scris cat si oral? Este greu de trecut? Cam cat trebuie sa iau ca sa intru la Bratianu Pitesti la filologie sau la zinca? Este acelasi examen pentru Bratianu si Zinca sau/si Odobescu? Unde credeti ca e mai bine?

VipeR85

VipeR85

Il Magnifico

:))) am dat testul ala acu 12 ani...mama soare cat timp a trecut. acum 12 ani era un simplu test la limba straina in scris. poate s-a mai modificat ceva de atunci, dar doar in sensul ca s-au mai adaugat probe noi

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate