Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

statiunea Klek

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
nehotarata

nehotarata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 11.04.2007
Buna ziua,

va rog frumos cine ma poate ajuta cu ceva informatii despre aceasta statiune. Am primit de la o agentie o oferta pentru aceasta statiune, dar n-am gasit nimic despre ea. Poate n-am cautat unde trebuia. Multumesc!

#2
biscatrix

biscatrix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 24.04.2007
E o mica asezare intr-un golfulet chiar langa Neum (fasia aia bosniaca de cativa kilometrii). N-am oprit niciodata, din drum se vede o plaja destul de aglomerata (din departare pare sa fie un fel de nisip sau pietris fin). Poate avantajul locului vine din faptul ca poti merge pentru masa/cumparaturi in Neum, la bosniaci, unde se zice ca e mai ieftin.

#3
nehotarata

nehotarata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 11.04.2007
Multumesc frumos! Ati putea sa ne ajutati sa alegem intre Croatia si Muntenegru? Stiu, sunt multe criterii prin care pot fi comparate, insa ma intereseaza in special frumusetea locurilor. Clar, la capitolul preturi Croatia e mult mai scumpa, asa am inteles, dar e mai important sa ai ce sa vezi, plajele sa fie curate, serviciile hoteliere sa fie cat de cat decente.

#4
haplea82

haplea82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,577
  • Înscris: 21.02.2007
parerea mea,croatia si asta hotarit in defavoarea muntenegru!si, eu recomand vacanta pe cont propriu,cu cazare gasita la fata locului!cel putin eu asa am mers in ultimii 6 ani,si am fost si-n iunie,si-n iulie si-n august si mereu am gasit cazare buna la un pret rezonabil.singurul lucru la care trebuie sa fii atent este sa ajungi la o ora rezonabila in localitatea unde te-ai hotarit sa mergi!asta pt ca in cazul in care nu gasesti nimic care sa-ti convina sa ai posibilitatea sa mergi in localitatea vecina!dar asta depinde de curajul fiecaruia,mai ales daca este vorba de prima exp in croatia

ca si frumusete a locurilor,muntenegru parca are ceva in plus,dar mult mai necivilizati decit croatii si asta ti-o spune cineva care nu-i deosebit de pretentios ,nu doreste sa se cazeze la 5 * si nu are pretentii de bora-bora la pret de particular din sfintu gheorghe.

#5
nehotarata

nehotarata

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 11.04.2007
Ok, am pus o bila alba in dreptul Croatiei pentru servicii. De doua zile tot citesc impresii, sfaturi, sper ca pana la urma sa decidem.

#6
branco_no

branco_no

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 15.06.2008
Muntenegru e o tara f frumoasa, dar precum a zis si Haplea82 sunt inca necivilizati. Nu sunt inca pregatiti pt turism. Dar din punct de vedere a peisajelor au cu se se lauda. Boka Kotorska e cel mai sudic fiord din Europa iar canionul Tara e al doilea ca si marime din lume dupa Marele Canion din SUA.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate