Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Prezentarile Apple - Steve Jobs

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010
Unde as putea gasi video-urile cu prezentarile lui Steve Jobs? De ex prezentarea iPhone-ului in 2007, 2008, 2009, 2010, a iPod-urilor, iPad-urilor, MacBook-urilor etc. Preferabil in HD. Pe canalul lor de YouTube au o gramada de video-uri, dar majoritatea sunt reclame. Thx. ;)

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
http://www.apple.com/apple-events/

Iti sugerez sa accesezi cu Safari.

Edited by crysty2k5, 29 March 2011 - 07:29.


#3
walsy

walsy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 01.10.2010
Youtube search de genul: "iPhone presentation steve jobs", "Steve Jobs Keynote", "WWDC 2007", "WWDC 2008", "WWDC", etc.
Cam asa: http://www.youtube.c...query=WWDC&aq=f

#4
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010

View Postwalsy, on 29th March 2011, 07:08, said:

Youtube search de genul: "iPhone presentation steve jobs", "Steve Jobs Keynote", "WWDC 2007", "WWDC 2008", "WWDC", etc.
Cam asa: http://www.youtube.c...query=WWDC&aq=f
Walsy, nu-s de 2 zile, normal ca am cautat dar gasesc ori de calitate proasta ori doar secvente. Imi trebuie sa le pastrez, nu doar sa le vad, ca de vazut, in calitate mai buna sau mai putin buna, am vazut destule. Eu am peste 2TB de video-uri despre telefoane (unboxing-uri, prezentari etc) si mi-am dat seama ca la capitolul Apple am cam putine.
Ma enerveaza ca nu le gasesc toate intr-un loc, de cand au inventat prezentarile pana in ziua de azi. :cursing:

#5
Centris

Centris

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,527
  • Înscris: 19.05.2004

View PostMUR_I0NUT, on 29th March 2011, 13:33, said:

Walsy, nu-s de 2 zile, normal ca am cautat dar gasesc ori de calitate proasta ori doar secvente. Imi trebuie sa le pastrez, nu doar sa le vad, ca de vazut, in calitate mai buna sau mai putin buna, am vazut destule. Eu am peste 2TB de video-uri despre telefoane (unboxing-uri, prezentari etc) si mi-am dat seama ca la capitolul Apple am cam putine.
Ma enerveaza ca nu le gasesc toate intr-un loc, de cand au inventat prezentarile pana in ziua de azi. :cursing:

asta pentru ca nu exista prezentari Apple oficiale pentru "download". tot ce apare pe alte site-uri sunt rip-uri ale streamului oficial.

#6
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010

View PostCentris, on 29th March 2011, 15:31, said:

asta pentru ca nu exista prezentari Apple oficiale pentru "download".
Yep, si asta-i rau... Pe canalul lor de pe Youtube au cateva prezentari, de ex. noul iPad2, dar sunt putine, eu caut sa le am toate, in calitate cat mai buna, sa le adaug la colectie :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate