Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Creatie proprie-unde esti tu Spielberg?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
vvr

vvr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 30.01.2007
100% lucrata pe calculator.Instrumente virtuale.....note si acorduri proprii.Poate va vine vreo idee de scena care sa se potrivesca cu melodia....

Mai multe "creatii" pe SOUNDCLOUD: http://snd.sc/evJUIg

Attached Files



#2
Alexutsa

Alexutsa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 944
  • Înscris: 23.12.2010
wow :)
ar trebui sa produci muzica trance sau ceva in genul asta pt ca te pricepi f bine la compus

#3
vvr

vvr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 30.01.2007

View PostAlexutsa, on 20th March 2011, 02:54, said:

wow :)
ar trebui sa produci muzica trance sau ceva in genul asta pt ca te pricepi f bine la compus

Multumesc frumos! Dar de ce neaparat trance? ;)

#4
Alexutsa

Alexutsa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 944
  • Înscris: 23.12.2010
nu stiu.. cred ca muzica trance seamana muzica ta dpdv melodic, si pt ca mie imi place trance  :lol:

de ex. [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DWVABXrWJjI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] :D

Edited by Alexutsa, 20 March 2011 - 03:10.


#5
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
Da,se vede ca ai o oarecare cultura muzicala.Un sfat,daca-mi permiti,da-i cu modulatia mai cu tupeu inspre ceva,adica sa atingi,acolo,un punct culminant,ceva.

Ceva. :D
Adica fa in asa fel incat sa capete un sens.Acum imi cer scuze daca sunt insensibil,probabil pentru tine piesa are o incarcatura sentmentala,dar eu ti-am facut niste sugestii de ordin tehnhic.
*(ma refeream la life take 2)

Edited by tyrael, 20 March 2011 - 03:21.


#6
vvr

vvr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 30.01.2007
[quote name='tyrael' date='20th March 2011, 03:18' post='9629319']
Da,se vede ca ai o oarecare cultura muzicala.Un sfat,daca-mi permiti,da-i cu modulatia mai cu tupeu inspre ceva,adica sa atingi,acolo,un punct culminant,ceva.

Ceva. :D
Adica fa in asa fel incat sa capete un sens.Acum imi cer scuze daca sunt insensibil,probabil pentru tine piesa are o incarcatura sentmentala,dar eu ti-am facut niste sugestii de ordin tehnhic.
*(ma refeream la life take 2)
[/quot

Ai dreptate.Orice "lucrare" cere un cap si o coada.Dar 'life take 2" este deocamdata la stadiul de "work in progress".A inceput sa-mi "cante in creieri" pe la ora 14.00 dupa ce am vazut stirile la TV(Libia,Japonia,etc....)si am terminat ce ascultam acum pe la 18.00...dar e departe de "desavarsire".Oricum, ca si muzica de film, are nevoie de imagini pentru a putea avea un sens.......

#7
fiber-net

fiber-net

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 911
  • Înscris: 29.03.2009
melodiei tale ii mai trebuie culoare pentru a se potrivi scenei dintr-un film sau cred ca mai degraba ar merge pe coloana sonora a unui film

oricum good job!  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate