Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

mijloace de transport Paris Londra

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
desireangel

desireangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 12.07.2008
Bunaq ziua,

Intentionez ca in aceasta vara sa ajung la Paris si m-ar interesa ce variante ok ca si pret, dar ca si timp imi propuneti pentru a ajunge si la Londra.

Din pacate la eurostar pentru sf lunii iulie inca nu pot vedea pretul, dar am incercat pt iunie si mi-a rezultat 88 euro de persoana. Mi se pare cam mult avand in vedere ca doresc sa rezerv cu multe luni in avans.

Astept propunerile voastre.

#2
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
De ce vrei neaparat cu trenul ? E mai ieftin un low-cost si probabil si mai rapid.

#3
desireangel

desireangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 12.07.2008

View Postlawrence38, on 17th March 2011, 17:27, said:

De ce vrei neaparat cu trenul ? E mai ieftin un low-cost si probabil si mai rapid.



Pentru ca avem bagaje multe si ma gandeam sa plecam in ziua cand aterizam, deci cu tot cu bagaje, am gasit ceva la easy jet dar cu bagaje cu tot se apropie de tren.

TGV exista Paris Londra si intoarcere? pt ca eu nu gasesc.

Inca o intrebare:
Daca mergem cu masina (inchiriata) sunt probleme cand ajungem in Londra, avand in vedere ca au volanul pe dreapta si faptul ca o sa fim haotici rau?
A mai fost cineva cu masina, orice experienta sau sfat sunt binevenite.

Edited by desireangel, 17 March 2011 - 17:56.


#4
areal51

areal51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 08.09.2006
La Eurostar gasesti lejer cu 42.5 euro/sens pt iunie/iulie pe situl englez. http://www.eurostar....e...ng=UK&VT=EB  Iti alegi si scaunul, sa stai cu fata spre directia de mers.Ce-ai gasit tu cu 88 euro sper sa fie dus-intors.

Cu orice avion din centru in centru faci minim 4 ore si nu gasesti suh 50 euro, cu trenul faci 2 ore jumate.

update: cel mai ieftin bilet Londra-Paris e 42.5 euro iar cel mai ieftin bilet Paris-Londra e 50 euro

Edited by areal51, 23 March 2011 - 02:07.


#5
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007
intrebare: in Gare du Nord, inainte de a lua Eurostarul, exista duty-free?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate