Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Certificare Six Sigma

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Vially

Vially

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.03.2003
Salut.

Sunt interesat in a obtine cunostintele necesare unei certificari Six Sigma Black Belt. Aveti cumva idee unde as putea face cursurile necesare pentru examen si proiectul adiacent? Pe piata romaneasca sunt cateva companii ce ofera aceste cursuri, insa nu stiu mai nimic legat de ele. As aprecia orice fel de informatii aveti din experienta proprie.

Multumesc.

#2
UltraDM

UltraDM

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.05.2007
salut
ai aflat ceva?

#3
Vially

Vially

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.03.2003
N-am aflat nimic, au fost cateva incercari ale unor companii de la noi de a organiza cursuri pentru Green Belt, insa nu s-au concretizat din lipsa de participanti.
Daca exista doritori de certificare Green Belt sau Black Belt ii rog sa ma contacteze, as dori sa incercam crearea unui grup de studiu.

#4
critis

critis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.02.2012

View PostVially, on 21st December 2011, 11:57, said:

N-am aflat nimic, au fost cateva incercari ale unor companii de la noi de a organiza cursuri pentru Green Belt, insa nu s-au concretizat din lipsa de participanti.
Daca exista doritori de certificare Green Belt sau Black Belt ii rog sa ma contacteze, as dori sa incercam crearea unui grup de studiu.

Salut, a inceput deja un curs open Six Sigma GB in Bucuresti, si este posibil sa mai poti prinde trenul daca te adresezi la TUV Rheinland.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate