Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Orange România - Orange TV Connect (ex-TelekomTV.ro).

- - - - -
  • Please log in to reply
1946 replies to this topic

#1459
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Primit pe mail. [ https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170818/78fc4e65ecd174ec5ce81b6e0efc146a.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170818/fe6b371fcfb50dac3cf3d560cce55a3e.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1460
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Mai bine ar rezolva naibii problema cu aliasurile alea prin care nu poti viziona nimic pe marea platforma Telekom 👿

#1461
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
Dacă nu baga și programele românești, tot degeaba!

#1462
Ais27

Ais27

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.08.2017

 abral, on 20 iunie 2017 - 19:51, said:

La mine aplicatia pentru android nu mai merge. Pe orice canal scrie: "A aparut o eroare. Acest continut nu poate fi redat."

Salut

Acelasi mesaj este si la mine. Care este rezolvarea? Multumesc

 mariusica24k, on 18 august 2017 - 15:01, said:

Mai bine ar rezolva naibii problema cu aliasurile alea prin care nu poti viziona nimic pe marea platforma Telekom 👿

Salut

Hbogo de cand s-a schimbat telefonul de 8 saptamani nu mai functioneaza... conectare nereusita. Contactati operatorul.

Dupa zeci de tichete si discutii si conturi si aliasuri telekom suport nu are nicio idee de rezovare.

Care ar fi o rezolvare? Nici hbogo nu are suport in Romania si dau totul spre operator, adica telekom. F penibila abordarea.etc. aveti un hint? Multumesc

#1463
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Pai daca ei nu sunt in stare sa faca un serviciu functional, cine altcineva sa stie ce naibii are?

#1464
chris0551

chris0551

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.08.2017
salut. imi poate spune si mie cineva cum se activeaza acest serviciu de fapt? tin sa mentionez ca am abonament la telekom de tv, internet si fix, am activat serviciul de tv web in myaccount si mi-am creeat alias. iar acum cand accesez platforma nu pot intra pe niciun canal. imi spune va Nu ești abonat la niciun pachet care conține acest canal TV desi in myaccount imi apar active Canalele TV online L HBO GO si MAXPAK.

Edited by chris0551, 23 August 2017 - 13:34.


#1465
cyberblue

cyberblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 17.05.2006
Canalele sunt doar live sau se poate înregistra sau da replay?

#1466
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
De obicei toate trei.

#1467
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,027
  • Înscris: 26.09.2010

 chris0551, on 23 august 2017 - 13:33, said:

salut. imi poate spune si mie cineva cum se activeaza acest serviciu de fapt? tin sa mentionez ca am abonament la telekom de tv, internet si fix, am activat serviciul de tv web in myaccount si mi-am creeat alias. iar acum cand accesez platforma nu pot intra pe niciun canal. imi spune va Nu ești abonat la niciun pachet care conține acest canal TV desi in myaccount imi apar active Canalele TV online L HBO GO si MAXPAK.
Nu te impacienta, asa patesc si eu. Abonament mobil, cu canale mini + dolcesport incluse. Trebuie sa iti creezi un alias cu alta adresa de email decat cea pentru my account. Dar degeaba incerci acum, ca nu le functioneaza sistemul.

#1468
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,547
  • Înscris: 08.10.2007
Nu știu dacă acesta e cel mai potrivit subiect dar având în vedere că am Voyo de la Telekom întreb aici:
Când folosiți Voyo pe telefon puteți viziona filmele și serialele puse la dispoziție? La mine nu funcționează și îmi spune ceva de genul "te rugăm să aștepți, acum obținem drepturile de difuzare pentru produsul media cerut".
Pe pc pot viziona fără nicio problemă filmele și serialele dar pe telefon nu. Înainte mergea fără probleme.

#1469
AaronRodgers1993

AaronRodgers1993

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 02.12.2016
Bună seara..vin si eu cu o intrebare ..sunt abonat telekom pe mobil si as dori sa intreb si eu daca beneficiez de acces gratuit la platforma online a telekom prin prisma faptului că dețin un abonament de telefonie mobila ?..m-ar fi interesat mai mult canalele dolce sport..nu sunt cunoscător al zonei telekom,  cablistul la care sunt abonat fiind rcs rds și de-asta am și zis să întreb, poate am întrebat o prostie :D

Edited by AaronRodgers1993, 25 August 2017 - 21:14.


#1470
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,027
  • Înscris: 26.09.2010
Uita-te pe contractul semnat, sau din pagina MyAccount (nu din aplicatie). Eu la un abo de 10 euro am primit acces gratuit la Canale Online Mini, in lista de canale fiind incluse si cele de sport. Doar ca nu pot sa creez un alias, problema lor interna.

Edited by flobuc, 25 August 2017 - 22:49.


#1471
cyberblue

cyberblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 17.05.2006
Nu am înțeles exact dacă aplicația are și funcție de replay, catch-up sau ceva în genul ăsta. M-ar interesa pentru BBC World News.

#1472
RobinWeress

RobinWeress

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 09.09.2017
Si eu sunt abonat Mobil 7, am acces ? Am si pachet fizici .

#1473
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,012
  • Înscris: 20.06.2009

 cyberblue, on 09 septembrie 2017 - 21:25, said:

Nu am înțeles exact dacă aplicația are și funcție de replay, catch-up sau ceva în genul ăsta. M-ar interesa pentru BBC World News.
Nu are, doar transmisiunile live...

#1474
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
Se pot urmări în reluare emisiunile, nu chiar toate, timp de 7 zile în urmă. Pt asta intri la program.
Mai poți seta sa înregistrezi o emisiune, în HD sau SD.

#1475
vicolvali

vicolvali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.02.2009

 cyberblue, on 09 septembrie 2017 - 21:25, said:

Nu am înțeles exact dacă aplicația are și funcție de replay, catch-up sau ceva în genul ăsta. M-ar interesa pentru BBC World News.
Are funcție de Replay. Te duci în secțiunea Programe TV și dai spre stânga,alegi ce emisiuni vrei să vezi. Marea majjoritate a programelor au și funcția de înregistrare.

 RobinWeress, on 09 septembrie 2017 - 21:30, said:

Si eu sunt abonat Mobil 7, am acces ? Am si pachet fizici .
Am impresia că ai acces, dar trebuie să plătești. Dacă ai account MyTelekom activezi de acolo WebTV, intră pe www.telekomtv.ro și o să vezi exact.

Problema este că mie pe laptop nu-mi merge site-ul www.telekomtv.ro. Știe cineva ce setări trebuie să fac? Rămâne negru, nu se deschide niciun program.

#1476
RobinWeress

RobinWeress

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 09.09.2017
Am cont .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate