Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Pompei

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
idumihai

idumihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 08.03.2008

View Postmetalactual, on 25th March 2011, 09:35, said:

Ai grija la frecventa vaporaselor in Octombrie, nu stiu daca sunt prea multe variante pentru coasta Amalfi.
Cred ca bus-ul ramane cea mai buna varianta dar incearca sa gasesti si orarul pentru vapor, daca mai este in Oct. Deasemenea ai grija si la ce opriri face si unde.
In oct. in mod normal cred ca este mai lejer si mai ieftin un pic, pentru cazare. Transportul poate mai putin aglomerat. Poti opta pentru masina inchiriata 2 zile, daca ai rau de autocar.
Multumesc, desigur pana in octombrie voi mai reveni cu alte intrebari :)

View Postiogamac, on 24th March 2011, 23:58, said:

eu am stat in Piano di Sorrento care este intre Napoli si Sorrento. Practic, daca o iei pe jos din Meta spre Sorrento, mergi pe strada pe jos, si la un colt ai cate o pancarda care te avertizeaza ca din coltul acela ai intrat in alta localitate. $0 minute pe jos din Piano pana in Sorrento. Am stat la Klein Wien, http://www.kleinwien.it/. Nu este un hotel cu pretentii, dar am avut o priveliste exceptionala, o terasa cu vedere la mare. Era foarte curat iar mobilierul din ratan, personalul foarte amabil, o ospatarita rusoaica, frumoasa foc. Au camere de la single pana la 4 paturi. Toate camerele sunt cu bai private. Receptia este la et 5, unde este si sala de mese, o terasa inchisa cu geam. De fapt au 4 camere la parter si restul sunt pe sus. In cladire sunt si apartamente de locuit. Cand eram acolo se amenaja in cealalta jumatate de cladire hotelul Cosmomare  http://www.cosmomare.it/.
uite ca pun aici niste poze
Multumesc pentru detalii. Am sa ma intreb una-alta, ok ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate