Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Aplicatie android

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
Buna seara .
As avea nevoie de o aplicatie care sa pot vorbi la telefon prin bluetooth cu o persoana care suntem amandoi conectati am gasit ceva de genu chat sau push talk dar acolo trebuie sa apas ca sa vorbesc ca un fel de walkie talkie , ma intrebam poate stie cineva o aplicatie doar odata ne conectam si vorbim pana ne lasa bateria :)) .
Multumesc anticipat .

#2
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
Pai care e scopul? Prin bluetooth poti face o conexiune intre 2 telefoane aflate la 10-15 metrii distanta... Asta in cazurile bune!
Nu e mai bine printr-o aplicatie VOIP? Sau o cartela cu mii de minute?

#3
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

 vierme, on 1st March 2011, 23:12, said:

Pai care e scopul? Prin bluetooth poti face o conexiune intre 2 telefoane aflate la 10-15 metrii distanta... Asta in cazurile bune!
Nu e mai bine printr-o aplicatie VOIP? Sau o cartela cu mii de minute?
Pai , sunt pe motor incerc sa vorbesc nu aud ce zice  ... si tara in care sunt nu ma avantajeaza cu minutele .
mersi pentru sfat

Edited by Consigliero, 02 March 2011 - 01:19.


#4
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
ma poate ajuta cineva :) ?

#5
korsar

korsar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 26.07.2007
si cam cum crezi ca te-ar putea ajuta cineva, daca nu poti lega 2 cuvinte, sa explici ce vrei?
n-ai spus nici macar despre ce telefoane ar fi vorba, la ce distanta vrei sa conversezi, in ce conditii. tot ce-am priceput, e ca te-ai urcat pe un motor si vrei sa vorbeti cu el, dar n-auzi ce zice....

#6
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

 korsar, on 2nd March 2011, 16:45, said:

si cam cum crezi ca te-ar putea ajuta cineva, daca nu poti lega 2 cuvinte, sa explici ce vrei?
n-ai spus nici macar despre ce telefoane ar fi vorba, la ce distanta vrei sa conversezi, in ce conditii. tot ce-am priceput, e ca te-ai urcat pe un motor si vrei sa vorbeti cu el, dar n-auzi ce zice....
=)) ce comic esti
Deci vreau sa connectez 2 Xperia X10 mini pro prin acea "aplicatie" sa puteam vorbi unul cu altul (eu cu prietena).

#7
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
chiar nu ma poate ajuta nimeni ?

#8
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
chiar nu ma poate ajuta nimeni ?

#9
korsar

korsar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 26.07.2007
de ce insisti? ti-am mai explicat: daca nu esti in stare sa dai toate datele problemei, nici lumea nu se va chinui sa te bage in seama. de ce? e simplu: daca nu esti in stare sa explici ce te doare, e clar ca nu vei fi in stare sa pricepi nici sfaturile. cu toate insistentele mele, nici pana acum n-ai putut dezvalui cu cine vrei sa vorbesti. "cu prietena", nu spune nimic. poate fi si soacra, important era unde se afla ea. pe acelasi motor? pe alt motor, din zona? sau tu in Iasi, ea la Caracal? nu te supara, dar recomand sa bagi la cutie, de acum inainte: vrei un raspuns clar si la subiect? pune intrebarea corect! uite cum as fi formulat eu intrebarea ta: "eu si prietana mea ne plimbam cu motocicleta. eu in fata, ea pe seaua din spate (sau nu, dupa caz) eu am un tel model X, ea Y. (X, poate fi egal sau nu, cu Y ) cum as putea comunica cu ea, prin bluetooth, fara sa ne mancam minutele din abonament (sau credit) ? "

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate