Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Link Building

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#37
proIntel

proIntel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 31.12.2010
Am primit PM-urile. Topicul se poate sterge, voi face altul pentru ca asta contine prea multe modificari.

#38
longip

longip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 20.05.2006

 proIntel, on 29th May 2011, 17:14, said:

Am primit PM-urile. Topicul se poate sterge, voi face altul pentru ca asta contine prea multe modificari.

E bine ca tu ai primit PM-urile, pentru ca eu nu am primit banii inapoi.

Pe alte forumuri iti luai de mult ban.

#39
mnemos

mnemos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 03.03.2004
Same here.

#40
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
Eu am demarat procedurile pentru recuperarea banilor din paypal.

#41
Antimanelehaha

Antimanelehaha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.03.2010

 again, on 13th June 2011, 18:39, said:

Eu am demarat procedurile pentru recuperarea banilor din paypal.
cum faci?stiam si eu ca se poate dar nu stiu exact cum,e vreo sansa sa imi iau banii inapoi?

#42
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
In paypal la tranzactii ai un link de "report" ... apesi si urmezi instructiunile
probabil daca vom da mai multi, se vor convinge si cei de la paypal de seriozitatea lui

Edited by again, 13 June 2011 - 19:31.


#43
Antimanelehaha

Antimanelehaha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.03.2010
mersi

#44
dheaven66

dheaven66

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 11.05.2010
Si pe mine m-am fript, mi-am cerut banii inapoi la pyapal, acum sa vedem ce se va intampla...

#45
floo1987

floo1987

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 12.01.2011
Eu sunt de parere ca ar trebui sa renuntati la formulari de genul "m-a fript". Sincer nu stiu la ce va asteptati de la 100 de comentarii platite cu 2-3 euro. Adica pentru 100 de comentarii active trebuie sa dai cel putin 120, eu am oameni care-i platesc cu 10 centi / dofollow link. Eu cred ca e doar un pusti care nu a stiut sa-si evalueze corect mnca, alti bloggeri redusi nu i-au aprobat comentariile probabil monosilabice si uite asa toata lumea are de pierdut.

Sunt de parere ca in loc sa faceti pe cocosii pentru 2-3 euro mai bine l-ati incuraja, l-ati indruma, i-at da o mana de ajutor. Poate asa s-ar mai dezvolta si probabil tot asa veti primi si voi ceva link-uri in schimbul banilor alora.

PS: Nu inteleg porirea asta a romanilor pentru critica si atac la persoana. Suntem atat de putini si atat de mica e tara asta incat habar nu aveti ce mari sunt sansele sa ne intalnim prin diverse locuri. De exemplu acum vre-o 2 luni un reporter scria pe blog ca il deranjeaza ca am eu adsense pe blog, azi ii relansez agentia media pe internet. Chestia e ca amandoi am fost diplomati si nu am ajuns la injurii iar cand ne-am intalnit am zambit scurt in legatura cu intamplarea si cat de mica e lumea iar apoi ne-am continuat treaba.

#46
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Si eu l-am platit degeaba acum cateva luni
E o javra de om.

#47
tomysheller

tomysheller

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.06.2011

 proIntel, on 19th March 2011, 16:41, said:

Noi oferte si preturi (ofertele si preturile de mai sus raman valabile in continuare):
-inscriere in 400 directoare web romanesti fara link reciproc (intre PR 6 si 0) : 4.5 euro
-250 comentarii (nu comentarii spam) pe bloguri dofollow romanesti cu PR intre 5 si 1: 3 euro
-250 anunturi in site-uri de anunturi romanesti cu PR intre 5 si 0: 3 euro


Contacteaza-ma la 0743040059. Ma intereseaza oferta. Am 7 domenii dar as vrea sa vad cum te descurci cu 1 mai intai.

#48
Lost_Prophet

Lost_Prophet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 18.10.2009

 tomysheller, on 28th June 2011, 23:41, said:

Contacteaza-ma la 0743040059. Ma intereseaza oferta. Am 7 domenii dar as vrea sa vad cum te descurci cu 1 mai intai.
TU n-ai citit ce a scris lumea in topic? Omul a luat banii si s-a facut nevazut.

#49
tomysheller

tomysheller

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.06.2011

 Lost_Prophet, on 29th June 2011, 13:43, said:

TU n-ai citit ce a scris lumea in topic? Omul a luat banii si s-a facut nevazut.

Merci pentru info. Nu citisem postul pana la capat.

#50
Lost_Prophet

Lost_Prophet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 18.10.2009
Astazi s-a inchis claim-ul pe care il deschisesem si am primit inapoi cei 3 euro platiti.

#51
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
Si la mine astazi, tot in favoarea mea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate