Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Nokia mp3 player

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002
Stie careva de vreun mp3 player pe la noi in .ro ???

#2
Sybilia

Sybilia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 23.08.2002

Quote

Originally posted by ezekio
Stie careva de vreun mp3 player pe la noi in .ro ???

dar nu pt Nokia... Nokia stiu ca e bazata pe FM... Plus ca e nevoie d un terminal scump pt asta, la concurenta e mai ieftin si playerul si terminalul care accepta...

#3
neo

neo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 10.12.2001
am vazut pe site la nokia un accesoriu mp3 player care are si radio Fm merge si stand alone adica cu baterii .....intra la site la nokia si dai la accesorii .....si pe mine m-ar interesa sa cumpar din ro unul din asta...........

#4
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002
Doar nokia 5510 are mp3 player dar mobilu' nu prea arata a mobil si cam sux anyway...

Paradoxal pt. jafuri de ericsson gasesti pe toate drumurile mp3 playere

neo
http://www.nokia.com...opups/hdr1.html
Asta e linkul de care zici tu(probabil).
'Afara' playerul se gaseste la un pret de ~ 135 lire .
Deci, daca exista prin .ro iti imaginezi ce pret o avea.
:ciocan:

#5
RedGuy

RedGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 10.09.2002
Se gaseste si la noi, cam in orice reprezentanta oficiala Nokia (cel putin in Bucuresti - vezi Stefan cel mare, 1 Mai... ma rog or mai fi si altele). Pretul e de vreo 6-8 milioane parca - nu stiu precis, nu m-a interesat prea tare.

#6
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002
Okie, ce nu iti place la perechea Ericsson a2618 (nu 2628 facut in Ungaria) cu mp3 player?

#7
Sammy

Sammy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 26.11.2001
1. e mare
2. e greu
3. e slow
4. meniu prost conceput.
:)

#8
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002

Quote

Okie, ce nu iti place la perechea Ericsson a2618 (nu 2628 facut in Ungaria) cu mp3 player?
Pai ar fi faza ca imbatranesc pana apuc sa termin de scris un sms pe el. Plus ca nu are vibratii deci thanks BUT no thanks.

OK acum concluzia :
Nu poate omul sa intrebe ceva fara sa fie catalogat drept snob din diverse motive.
Eu m-am lamurit in ceea ce priveste 'subiectul' asa ca dc aude cineva de sus sa inchida threadul asta ca deja incepe sa devieze serios de la topic.

#9
hermetikos

hermetikos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 08.02.2002
Noah, hai sa va lamuresc eu cum sta faza because vad ca datzi numai pe-alaturi cind pune omul o intrebare cinstita:

-dracaria pe care o cauta Ezekio se numeshte Nokia Music Player (vezi http://www.nokia.com...ayer/index.html) si in Romania se gaseshte (sau se gasea, in fine....) la Globalnet, ultimul pretz pe care il shtiu eu era de 250$ (poate o mai fi scazut intre timp).
- obiectul e compatibil cu 3310-le pe care zice Ezekio ca il poseda, asha ca daca are banii de aruncat pe asemenea balarie, poate s-o faca (deshi i-ash recomanda ca la banii ashtia sa-shi ia un MP3 player adevarat, nu kakareze de-alea de la Nokia).

Ezekio, sper ca tzi-a fost de folos post-ul meu. Daca te mai pot lamuri cu ceva, da-mi un PM.

Numai bine la bobor,
Hermetikos

#10
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
La rugamintea lui ezekio am analizat acest thread si m-am decis sa sters comentarile off-topic.

Topicul ramane deschis for future up-date, dar, va rog, fara discutii pe langa subiect!

Greets,
Speedo

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate