Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Evisitor -putin ajutor va rog

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alexmircea6556

alexmircea6556

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.10.2010
Am aplicat pt evisitor acum cateva zile .am primit mail de la ei am tot ce imi trebuie extrase si invitatie din Au,problema e ca imi cer actele de studiu,iar eu inca sunt student la zi ,nu sunt in vacanta.

· a certificate from your educational institution stating what course you are studying, the period
of study, and whether you are a full-time or part-time student


cum sa fac ??am o mare nedumerire..cine stie va rog ajutati ma .As vrea sa plec in martie ,nu e nici o vacanta,dar ma gandeam sa le trimit doar adeverinta de student si ca sunt la zi si la ce curs si ca e o facultate de 3 ani si sunt in ultimul an.Dar ma gandesc ca o sa mi ceara daca sunt in vacanta sau nu..

ori pot pune ca plec in aprilie cand e o vacanta micuta si sa pun pe cei de la facultate sa teaca structura anului scolar sa vada ca chiar am o vancata atunci.

As vrea sa plec in timpul facultatii pt o luna abia a incceput anul si nu patesc mare lucru daca lipsesc o luna.

A mai plecat cineva student cat inca era pe cursuri?va rog ajutor cu un sfat .multumesc

#2
beastie

beastie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 08.12.2004

 alexmircea6556, on 23rd February 2011, 18:46, said:

[...] ma gandesc ca o sa mi ceara daca sunt in vacanta sau nu..
Nu cred ca ii intereseaza pe nimeni de la DIAC daca esti sau nu in vacanta, oricine poate calatori oriunde, oricand.
Ai grija sa ai si restul actelor in ordine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate