Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

luna de miere la paris

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
ancaMARMOTA

ancaMARMOTA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2010
Buna seara tuturor de pe acest forum,

In primul rand va multumesc ca existati ,,,, am citit mult despre franta inainte de a ne hotari sa ne facem luna de miere la paris o saptamana intreaga:). Acum am si eu niste intrebari si sper sa ma lamuriti sau macar sa imi dati nsite sfaturi asa cum ii ajutati pe toti:D :notangel: .
Noi am ales sa stam pe toata sederea naostra langa turnul Eiffel mai exact la hotel Hôtel de l'Exposition - Tour Eiffel- cu aproape 500 euro pt cele 5 nopti 6 zile ca de vom fi "just married".
Am si eu o rugaminte la cei ce stiu cat de cat parisul : sa ne dea si noua niste sfaturi cu ce itinerariu sa pelcam la drum. Nu stiu ce este cel mai important de vazut pt ca nu vom sta mai mult de 6 zile si am cam vrea s avedem putin din fiecare.
Ne trebuie museum pass ca sa avem o reducere si de unde il luam........
unde vom manca mai ieftin....
si daca ee buna zona aleasa de noi..(ca si cazare) pe noi ne-a incantat ca este la 5 minute de turnul Eiffel

si alte sfaturi daca aveti pentru doi tineri porumbei va rugammmmmmmmmmmm :notangel:

suntem un pic speriati de necunoscut amandoi si amintesc ca nici unul nu a mai iesit din tara :console:

am uitat sa va spunem ca plecam de pe 5 septembrie- 5 nopti

Edited by ancaMARMOTA, 22 February 2011 - 22:53.


#2
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Ai mai deschis un topic iar un moderator te-a indrumat catre alt topic.

vezi aici: http://forum.softped...m...t&p=9150326

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate