Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Motorola V3 RAZR

- - - - -
  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#37
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005
Nu, din pacate nu se poate.

#38
Seven[BERE]

Seven[BERE]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 06.11.2002
Se poate decoda cumva telefonul asta?
Am un prieten in canada si are telefonul de la alt prieten din state. Vrea sa-l decodeze sa mearga pe retele din canada... stie careva cum se poate face?

Multam.

#39
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003
Are nevoie de cablu usb + sa viziteze site-ul asta

#40
Seven[BERE]

Seven[BERE]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 06.11.2002

View Postdjclocky, on Nov 29 2006, 08:26, said:

Are nevoie de cablu usb + sa viziteze site-ul asta


Multam!

#41
Dumby

Dumby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 26.03.2004
Salut!
Am si eu o intrebare pentru cei care au V3: cum se poate respinge un apel fara a deschide clapeta? Ar trebui cumva din butoanele de pe margine dar nu am gasit nici in cartea lui raspunsul la asta.
Multumesc pentru ajutor!

#42
senken74

senken74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 26.10.2005
din butonul-stanga sus- se respinge apelul fara sa deschizi clapeta, insa cel care te apeleaza nu-si va da seama ca l-ai respins pt. ca lui nu-i va suna ton de ocupat -ceea ce poate fi un avantaj uneori....

#43
Dumby

Dumby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 26.03.2004
Ok, multumesc mult!

#44
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
Mica observatie...din butonul stanga sus practic ii opreste soneria telefonului pentru apelul curent...el va continua sa sune.Pentru respins apeluri trebuie modificate functiile tastelor prin Seem Edit(sau pus un MP care face acelasi lucru)

#45
eac

eac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.01.2003
A mai patit cineva asta?
Trebuie sa fac o corectie. Amicul nu s-a referit numai la V3 ci la Motorola. Pentru a-mi demonstra ulterior de ce a facut afirmatia asta, dupa ce m-a vazut ca nu l-am ascultat, mi-a adus de acasa 2 Motorola (un V3 si un V3x pe care bineinteles ca nu le mai foloseste), al lui si al fiica-si, care se comportau cam in acelasi registru cu al meu.
Nu prea as crede ca am reusit sa gasesc singurele 4 din toata productia Motorola. Atunci as merita un premiu de la producator :D si anume un alt model decat astea, dar neaparat cu sonorul cu care m-am obisnuit.  :band:
In concluzie, ce credeti? Imi place al naibii telul asta si nu-mi vine sa renunt asa usor.

#46
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
Gain Table Edit :)
www.Motomodders.net,forum, la sectiunea de V3, cauta ce am scris eu mai sus :) si vezi ce trebuie sa faci. pana acuma esti singurul pe care il aud despre asa ceva.

#47
crestfallen

crestfallen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 01.01.2007
Am primit un V3 din germania, nu a avut cablu si nici cd, de cablu am facut rost ca am un player de la sony si se potriveste dar imi cere cd-ul de instalare.ziceti-mi si mie de unde pot sa-mi descarc ceva sau trimiteti-mi pls ceva!

#48
!lucian

!lucian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.01.2007
ba baieti... eu am v3 (nu v3i sau altceva) care filmeaza si are 8 mb de memorie!
daca e cineva interesat... schimb cu 6230i. (ct) 0721484793
inca ceva... care stie cum se schimba themele la v3 sa-mi zica si mie si sa posteze o metoda detaliat. (ms)

Edited by !lucian, 31 January 2007 - 21:10.


#49
alex_weas

alex_weas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 14.07.2006
salut baieti. am si eu un motorola V3v , e ultima versiune a V3-ului si vreau sa pun teme pe el ... cum as putea face asta ... n-am gasit nici un subiect legat de asta ... scz dak e si nu l-am vazut ... multumesc ... astept raspunsurile voastre

#50
Trogg

Trogg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.03.2007
scuzati faptu ca postez si pe topicu asta chestia asta da pe cel cu v3i nu cred ca o sa raspunda nimeni
Se poate sa pun o parola pe un anumit fisier sau pe o anumita grupa la v3i?daca da,cum?

#51
undoweb

undoweb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 02.03.2006
am si eu o intrebare...am un v3r si vreau sa`mi pun niste jocuri pe el.am cablu de date si cd de instalare,dar nu stiu cum...am citit pe topicu` de la V360 ceva cu un folder Kjava care ar trebui sa`l gasesc in My Computer in Removable Disk ...dar mie nu`mi apare asa ceva..,pls sa`mi zica cineva cum sa fac

#52
virusii

virusii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.01.2007

View PostBNG, on May 12 2006, 20:53, said:

Am si eu o nelamurire in legatura cu un v3, si anume: daca il pun la ureche la nivelul tastelor se aude un sunet ciudat care nu cred ca ar trebui sa se auda (daca stiti ce sunet scoate un transformator...ceva de genul)

Spuneti-mi si mie dintre cei care aveti v3 daca la voi se aude asta.

Tks
e normal stii de ce pentru ca tastatura este aprisa pe o folie luminoasa care nu este alimentata la 3 vlolti cat are bateria e la vreo 80 de volti si ei nu mai folosesc leduri ca nu erau spatioase au folosit acest sitem mai eficient si economic nu te speria ca nu are ce sa pateasca :thumbup:

#53
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,508
  • Înscris: 21.12.2006

View Postundoweb, on Mar 16 2007, 20:11, said:

am si eu o intrebare...am un v3r si vreau sa`mi pun niste jocuri pe el.am cablu de date si cd de instalare,dar nu stiu cum...am citit pe topicu` de la V360 ceva cu un folder Kjava care ar trebui sa`l gasesc in My Computer in Removable Disk ...dar mie nu`mi apare asa ceva..,pls sa`mi zica cineva cum sa fac
  Normal ca nu-ti merge pt. ca V3i are card de memorie  spre deosebire de V3. Jocurile pe V3 se pot instala doar cu Motorola Midlets Manager (MotoMidManager) prin cablu usb

#54
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,508
  • Înscris: 21.12.2006

View PostTrogg, on Mar 9 2007, 21:43, said:

scuzati faptu ca postez si pe topicu asta chestia asta da pe cel cu v3i nu cred ca o sa raspunda nimeni
Se poate sa pun o parola pe un anumit fisier sau pe o anumita grupa la v3i?daca da,cum?

nu se poate

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate