Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Motorola V3 RAZR

- - - - -
  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#19
petrutjim

petrutjim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 23.01.2006
as prefera un v3i care e la fel ca design dar are mult mai multe imbunatatiri ca performante cum ar fi slot pt card camera de 1,28 etc

#20
matthew

matthew

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,031
  • Înscris: 22.12.2005
Am şi eu un prieten obsedat de telefonul ăla.. Aiurea, mi se pare useless. Preţul e piperat pt un telefon ce ştie să facă, adică mai puţin decât un SE t68i. Daca vrei un tel doar pt vb şi sms există alternative. La urma urmei, dai 2-300 de euro numai pe design? :death:

#21
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Am si eu o nelamurire in legatura cu un v3, si anume: daca il pun la ureche la nivelul tastelor se aude un sunet ciudat care nu cred ca ar trebui sa se auda (daca stiti ce sunet scoate un transformator...ceva de genul)

Spuneti-mi si mie dintre cei care aveti v3 daca la voi se aude asta.

Tks

#22
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Am uitat sa spun ca sunetul dispare cand telefonul intra in stand by (cand se stinge ecranul), chiar si cu clapeta deschisa.

#23
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Dupa ceva cautari am descoperit ca e "de la ei" si e normal datorita tipului diferit de iluminare al tastelor...ce usurat ma simt :)

#24
dani_sb

dani_sb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.06.2005

View PostBNG, on May 13 2006, 10:19, said:

Dupa ceva cautari am descoperit ca e "de la ei" si e normal datorita tipului diferit de iluminare al tastelor...ce usurat ma simt :)

cool
cum ai aflat?
si ce tip de iluminare are? becuri stradale? :) sau lampa de-aia de prins tzantzarii ?

#25
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

View Postdani_sb, on May 13 2006, 11:11, said:

cool
cum ai aflat?
si ce tip de iluminare are? becuri stradale? :) sau lampa de-aia de prins tzantzarii ?

L-am desfacut si am vazut ca are lampi pe gaz in loc de led-uri.  ;)

#26
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 30.08.2003
tocmai ma gandesc la un v3i sau un l7 slvr ... imi place V3 insa V3i are dotari mai bune, si L7 este atragator, insa pachetul este destul de sarac, pachetul cu care intra in ROMANIA. in strainatate se da la L7 si card memorie si handsfree stereo si in cateva locuri si cablu de date, iar la noi NUCU ... si asa trebuie sa cautu cablu de date (se gaseste) si handsfree stereo (cu care o sa ai probleme la cautare ...)

#27
mike22

mike22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 06.07.2004

View PostMrMxyzptlk, on May 13 2006, 19:12, said:

tocmai ma gandesc la un v3i sau un l7 slvr ... imi place V3 insa V3i are dotari mai bune, si L7 este atragator, insa pachetul este destul de sarac, pachetul cu care intra in ROMANIA. in strainatate se da la L7 si card memorie si handsfree stereo si in cateva locuri si cablu de date, iar la noi NUCU ... si asa trebuie sa cautu cablu de date (se gaseste) si handsfree stereo (cu care o sa ai probleme la cautare ...)

Eu mi-am luat V3-ul cu 7,9 mil din magazin acum 2-3 saptamani. primesti in pachet si handsfree si cablu de date, desigur si cd-ul de instalare.


Despre telefon nu pot zice ca este cine stie ce, fashion phone, retarded, not many things u can do with it.

#28
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Desgnul e supermijto mai ales modelul auriu dar nu cumparati de la oferta ca fac probleme. De regula primele aparute pe piata sunt f.f. bune dar cand cererea creste si calitatea are de suferit la orice model nu numai la motorola.

#29
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,769
  • Înscris: 06.09.2004

View PostJaguar500, on Mar 5 2006, 18:06, said:

pretene....dar tu nu ai citit ce scriu baietii de acest telefon mai sus? intrebarea ta nu isi are rostul. Citeste ce au scris mai sus !

:console:  se vede ca n-ai inteles nimic. telefonul este excelent. eu il am de mai mult de 1 an jumate, a trecut de o suta de ore de convorbiri, bateria tine in continuare 4-6 zile. PAREREA MEA, ca utilizator al acestui model, este ca Motorola V3 este EXCEPTIONAL.
pentru comparatie, de ceva vreme sunt obligat de la servici sa car dupa mine o caramida de 6230i. sub orice critica.

View PostJaguar500, on Mar 5 2006, 18:06, said:

iar parerea mea este ca e de kakao telefonu
din nou,  :console:  dupa cum se poate observa aici , telefonul este in intregime metalic. in nici un caz de kakao, plastic sau alte materiale uzuale sau mai putin uzuale.

#30
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003

View PostRuleta, on Jul 16 2006, 18:42, said:

Desgnul e supermijto mai ales modelul auriu dar nu cumparati de la oferta ca fac probleme. De regula primele aparute pe piata sunt f.f. bune dar cand cererea creste si calitatea are de suferit la orice model nu numai la motorola.
Aberezi prietene. Eu am de la oferta Orange si n-are nici o problema.

#31
Edu

Edu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 13.07.2006

View PostDanny1, on Dec 10 2005, 01:42, said:

l,am avut... e un kkt , daca se umple memoria incepe sa mearg greu, daca bagi un video cu un bitrate putin mai mare, se blocheaza telu, bluetooth,ul e d kkt (merge foarte incet in comparatie cu alte telefoane) , memoria mica... daca bagi un mp3 de vreo 3 mb iar innebuneste si se blocheaza cateva secunde dupaia incepe sa mearga...

Poate era telu tau un cacat, eu am de juma de an si merge la fel de bine ca in prima zi, nu se blocheaza nu se misca greu si stau numai cu memoria plina.
asa ca probabil avea ceva telu ala al tau.

#32
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
V3-ul e o mare loterie. Daca il cumperi nebranduit s-ar putea sa fie bun, dar daca-l iei cum l-am luat eu s-ar putea sa primesti teapa :P

#33
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Puteti sa scrieti voi ce vreti despre V3. Eu am cumparat 2(doua) bucati si amandoua cu probleme. Asta am inteles, ca noi fi eu chiar atat de redus sa nu inteleg chiar nimic. Fiecare scrie dupa cum il serveste. Daca are noroc sa functioneze este exceptional daca nu nu prea mai scrie si am mai inteles ca ma cam durut buzunarul, dar cine stie poate sunt eu ghinionist si altii mai norocosi. Oricum parerea mea este ca orice telefon e o loterie. Poate sa functioneze f. bine poate sa nu functioneze se loc ca in cazul meu.

#34
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003
Profit de acest topic pentru a intreba daca stie cineva de acumulatori pentru Motorola V3 , in comert la noi, care sa fie mai puternici decat defaultul (710mAH)

Stiu ca exista insa ,la noi , pe unde am cautat nu am gasit. Inclusiv la magazine si online.

Daca stie cineva sa spuna aici.

#35
mirceacra

mirceacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 24.03.2005
Are cineva un soft de V3r?
Multumesc mult!

#36
glycon

glycon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.10.2005
Se poate ca pe un V3 sa fac in asea fel incat sa`mi afiseze doar contactele de pe sim sau doar pe cele din memoria telefonului?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate