Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Recuperare Parola YAHOO MAIL >..

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
DanPuma

DanPuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.12.2010
am o mare problema ... nu mai pot intra pe mail / messenger ... cred ca mi-a fost schimbata parola ..sa nu stiu ce sa intamplat ...ca am aceeasi parola de 1 an de zile ..si pana acum nu am avut probleme ..toate bune si frumoase ,  am dat recuperare mail ..dar imi cere raspunsul la cele 2 intrebari  la care am lasat un raspuns cand am creeat  mail-ul  . am acest  id/ mail de 4 ani de zile ... si am uitat acele raspunsuri la intrebari ...

Mai pot recupera mail`ul ...am mare nevoie sa imi recuperez acest mail ..am foarte multe conturi si date ..pe el

CIne ma poate ajuta si pe mine ..va rog frumos ..raman recunoscator !
Va multumesc,
Daniel.

#2
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007

 DanPuma, on 13th February 2011, 09:38, said:

am o mare problema ... nu mai pot intra pe mail / messenger ... cred ca mi-a fost schimbata parola ..sa nu stiu ce sa intamplat ...ca am aceeasi parola de 1 an de zile ..si pana acum nu am avut probleme ..toate bune si frumoase ,  am dat recuperare mail ..dar imi cere raspunsul la cele 2 intrebari  la care am lasat un raspuns cand am creeat  mail-ul  . am acest  id/ mail de 4 ani de zile ... si am uitat acele raspunsuri la intrebari ...

Mai pot recupera mail`ul ...am mare nevoie sa imi recuperez acest mail ..am foarte multe conturi si date ..pe el

CIne ma poate ajuta si pe mine ..va rog frumos ..raman recunoscator !
Va multumesc,
Daniel.
Profesoara de Limba Română !
După ce înveți să scrii românește te ajutăm noi, în măsura posibilităților desigur.

#3
luk4

luk4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,149
  • Înscris: 29.04.2008
Daca nu stii raspunsul la acele intrebari poti sa iti faci alt cont deja.

#4
DanPuma

DanPuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.12.2010

 spider_zero_sapte, on 13th February 2011, 09:57, said:

Profesoara de Limba Română !
După ce înveți să scrii românește te ajutăm noi, în măsura posibilităților desigur.
vezi ca daca te mai chinui putin sa suferi de tine, sar putea sa te scapi pe tine ...

#5
alexlove

alexlove

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 28.07.2010
spider_zero_sapte dute tare, el are nevoie de raspuns nu sa ii zici ca nu stie sa scrie corect..

on topic. Alt cont:D

#6
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007

 DanPuma, on 13th February 2011, 10:09, said:

vezi ca daca te mai chinui putin sa suferi de tine, sar putea sa te scapi pe tine ...


  Fugi cu mătura!

#7
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Pai ma tem ca ai incercat de 3 ori la rind si nu te-a lasat sa te log-ezi.
Iti suspenda contul din motive de securitate.
Daca nu poti raspunde la intrebarile de securitate ma tem ca "your yahoo acount" este istorie.
http://help.yahoo.co...OZEDvw1pjimXyN4
http://help.yahoo.co...oDWJJa06tY6mXyN
Am patit cu contul de yahoo al nevestei la care s-a ratat schimbarea parolei.
N-am avut nici o sansa in orice am incercat pt ca nu mai stiam sa raspundem la intrebarile de securitate.
A trebuit sa-si faca alt cont.

Chiar sunt curios daca a reusit vreodata cineva sa-si recupereze parola fara sa mai raspuna la acele intrebari.

#8
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007

 alexlove, on 13th February 2011, 10:26, said:

spider_zero_sapte dute tare, el are nevoie de raspuns nu sa ii zici ca nu stie sa scrie corect..

on topic. Alt cont:D


  Păi dacă nu ni se adresează în limba română noi cum să înțelegem ce dorește ?
On topic . Se poate recupera contul prin serviciul clienți de la yahoo.

#9
DanPuma

DanPuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.12.2010

 alexlove, on 13th February 2011, 10:26, said:

spider_zero_sapte dute tare, el are nevoie de raspuns nu sa ii zici ca nu stie sa scrie corect..

on topic. Alt cont:D
aiurea, multumesc frumos .

 spider_zero_sapte, on 13th February 2011, 10:33, said:

Păi dacă nu ni se adresează în limba română noi cum să înțelegem ce dorește ?
On topic . Se poate recupera contul prin serviciul clienți de la yahoo.
si te rog frumos imi poit spune cum pot face asta ? ce este acest serviciu de clienti de la yahoo ?

#10
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
ai spus ca ai ai acest id de 4 ani de zile.
parola este de 1 an de zile
inseamna ca a mai fost schimbata pana acum nu?


ceva nu se potriveste in ceea ce ai scris.
ai acest id de 4 ani de zile.
parola o ai de 1 de zile.
cand ai incercat sa recuperezi parola ti s-a cerut sa raspunzi la 2 intrebari la care ai raspuns atunci cand ai creeat e-mailul.
intrebare? acum  un an cand ai schimbat parola( pentru ca tu ai scris ca o ai de 1 an de zile ceea ce inseamna ca a fost schimbata) nu ti-au cerut s-a raspunzi la acele intrebari?
daca ai adresa de  4 ani parola de 1 an...inseamna ca parola a fost schimbata dupa 3 ani.
ti-am amintit raspunsurile dupa  3 ani cand ai schimbat parola...dar dupa 1 anu le-ai uitat?
hai sa fim seriosi!

#11
adish1k

adish1k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,152
  • Înscris: 17.02.2010

 sosodriver, on 13th February 2011, 11:08, said:

ai spus ca ai ai acest id de 4 ani de zile.
parola este de 1 an de zile
inseamna ca a mai fost schimbata pana acum nu?

Ce relevanta are?

@initiator: Frate, intrebarile alea sunt PERSONALE, nu ai cum sa uiti raspunsul :) Doar nu uiti unde ai invatat sau care a fost prima ta porecla...

#12
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010

 spider_zero_sapte, on 13th February 2011, 10:33, said:

Păi dacă nu ni se adresează în limba română noi cum să înțelegem ce dorește ?
On topic . Se poate recupera contul prin serviciul clienți de la yahoo.
Offtopic: SE SCRIE "Yahoo!©" sau "Yahoo! Inc. (NASDAQ: YHOO) " !! :lol: !!!
ontopic: stai linistit, eu mi-am facut alt cont. e adevarat ca trebuie sa tii minte toate contactele ca sa stii ce sa pui in noul mail, plus ca trebuie sa confirmi verbal, ca daca imi zice x ca si-a schimbat mailul, x fiind sa zicem un coleg, atunci mai merge, dar daca ai o functie inalta, trebuie sa ai grija de astfel de situatii.

#13
paul_kelso

paul_kelso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,983
  • Înscris: 08.08.2005

 sosodriver, on 13th February 2011, 11:18, said:

ai spus ca ai ai acest id de 4 ani de zile.
parola este de 1 an de zile
inseamna ca a mai fost schimbata pana acum nu?


ceva nu se potriveste in ceea ce ai scris.
ai acest id de 4 ani de zile.
parola o ai de 1 de zile.
cand ai incercat sa recuperezi parola ti s-a cerut sa raspunzi la 2 intrebari la care ai raspuns atunci cand ai creeat e-mailul.
intrebare? acum  un an cand ai schimbat parola( pentru ca tu ai scris ca o ai de 1 an de zile ceea ce inseamna ca a fost schimbata) nu ti-au cerut s-a raspunzi la acele intrebari?
daca ai adresa de  4 ani parola de 1 an...inseamna ca parola a fost schimbata dupa 3 ani.
ti-am amintit raspunsurile dupa  3 ani cand ai schimbat parola...dar dupa 1 anu le-ai uitat?
hai sa fim seriosi!

Nu-ti cere sa raspunzi la intrebari daca vrei sa-ti schimbi parola ;)

#14
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007

 DanPuma, on 13th February 2011, 10:47, said:

si te rog frumos imi poit spune cum pot face asta ? ce este acest serviciu de clienti de la yahoo ?
mergi la ei la sediu

#15
RAY'

RAY'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 13.04.2007
Ma confrunt cu o problema ciudata as spune eu:acum 3 zile am schimbat parola la mess , dupa ce am schimbato am dat login cu noua parola si a mers ...   bun a doua zi parola mea numai mergea ... exista vreo metoda de a recupera parola din calculator cumva pe baza acelui login ... intrebarile de securitate nu mi le mai aduc aminte tocmai din prea multe securitate ... pt ca am considerat ca anumite persoane stiu care a fost profesoru meu preferat sau cum il cheama pe nu stiu ce unchi sau bla bla, am dat alte raspunuri la intrebari pe care trecand  2 ani de atunci nu le mai stiu

Mentionez ca sansele ca parola sa-mi fi fost schimbata de altcineva sunt foarte mici aproape nule.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate