Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

R.C.S. & R.D.S. - TV cablu digital (H.D.) - Topic general - 34 de posturi H.D. - Partea I.

* * * * - 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
40065 replies to this topic

RealZOD

RealZOD

Active Member

• Grup: Members
Acum o ora am primit si eu "noul" decodor Kaon HD si pana acum e totul e bine, insa nu pot viziona HBO si HBO HD chiar daca am extraoptiunea.
Imi da eroare ca nu am introdus corect smartcard-ul, ceea ce nu este adevarat

VH1

VH1

Active Member

View PostRealZOD, on 14 martie 2014 - 19:45, said:

Acum o ora am primit si eu "noul" decodor Kaon HD si pana acum e totul e bine, insa nu pot viziona HBO si HBO HD chiar daca am extraoptiunea.
Imi da eroare ca nu am introdus corect smartcard-ul, ceea ce nu este adevarat
Suna la Asistenta tehnica pt. activare !

Bucuresti - 031.400.4401

Alte localitati - 03xx.400.401  xx reprezinta prefixul judetului in care locuiesti

RealZOD

RealZOD

Active Member

Mersi Komura Posted Image

Edited by RealZOD, 14 March 2014 - 20:00.

RealZOD

RealZOD

Active Member

Daca si-a schimbat Komura poza de profil cu una cu Travel HD, inseamna ca vine "marea scanare"

dincadan78

dincadan78

Senior Member

• Grup: Senior Members
In general se activeaza singure programele codate, dar trebuie lasat decodorul pe un canal codat cam 4 minute, dupa punerea in folosinta a Kaon-ului.

Cardul se introduce in decodor cu CIP-ul in partea de deasupra. Daca e introdus invers, da mesajul = card introdus incorect.

danieliankoo

danieliankoo

Active Member

Propun sa facem o petitie sa scoata eurosporturile din grila si sa ne bage contra cost posturile dolcesport. dupa 2 luni de fotbal au vandut drepturile de televizare. mare teapa ce au dat francezii cu drepturile lor.

aadd

aadd

Junior Member

View Postdanieliankoo, on 14 martie 2014 - 22:18, said:

Propun sa facem o petitie sa scoata eurosporturile din grila si sa ne bage contra cost posturile dolcesport. dupa 2 luni de fotbal au vandut drepturile de televizare. mare teapa ce au dat francezii cu drepturile lor.

Putem sa facem sute de petitii dar dolcesport nu ai sa vezi in retea la RCS mai mult ca sigur, este prea mare raca.
La RCS nu tine faza cu petitiile, nu-i intereseaza ce vor abonatii.

superdigital

superdigital

Active Member

chiar ca de cacat aia de la EUROSPORT, isi facura treaba cu drepturile din cele 2 campionate si acum renuntara la exclusivitate

Edited by superdigital, 14 March 2014 - 23:00.

grinci

grinci

Bang the bass, turn up the treble

View PostRealZOD, on 14 martie 2014 - 20:27, said:

Daca si-a schimbat Komura poza de profil cu una cu Travel HD, inseamna ca vine "marea scanare"

Eu spun ca daca si-a pus Komura la avatar poza cu Travel HD, atunci sigur nu mai intra deloc :lol:

dhaulagiri

dhaulagiri

Senior Member

View Postdanieliankoo, on 14 martie 2014 - 22:18, said:

Dolce Sport este oferit pentru orice persoana care are o conexiune la internet.
Cei care se conecteaza din alte retele pot opta pentru unul dintre cele doua tipuri de abonament - 1,5 Euro+TVA pentru o zi sau 4 Euro+TVA pentru o luna de acces. Plata pentru accesul la continut se poate face prin SMS sau online, cu orice card bancar.

http://forum.softped...i-altor-retele/

Cit despre petitii... frectie la picior de lemn

NFS01

NFS01

Senior Member

Pai daca ar fi scos canalele eurosport multi ar fi facut crize acum nu mai sunt bune?

Pai daca ar fi scos canalele eurosport multi ar fi facut crize acum nu mai sunt bune?

fotbal1978

fotbal1978

Junior Member

Are cineva idee de ce nu se vede aston villa-chelsea pe eurosport sd? Meciul A inceput acum un sfert de ora, iar pe eurosport sd si pe hd e acelasi lucru-ciclism...

Crristynel

Crristynel

Member

View Postfotbal1978, on 15 martie 2014 - 19:48, said:

Are cineva idee de ce nu se vede aston villa-chelsea pe eurosport sd? Meciul A inceput acum un sfert de ora, iar pe eurosport sd si pe hd e acelasi lucru-ciclism...
Meciul e transmis pe Dolce Sport 3.

fotbal1978

fotbal1978

Junior Member

Cum adica e pe dolce 3??? Eu nu prind dolce 3... Din ce am inteles, eurosport a renuntat la exclusivitate, nu la vreun meci... Adica, ce se vede pe eurosport se va vedea si pe dolce. Nu e asa??? In plus, in programele tv din ziare, chiar si in ghidul eurosport de pe tv scrie ca se da meciul pe eurosport!? As aprecia orice explicatii clare... Mersi.

samsseba

samsseba

Junior Member

Meciul se vede perfect pe beINsports 1HD, pe tv evident ...... minutul 33 0-0
PS comentariul in engleza.... nu cu romanasii care se abereaza pe ES

Edited by samsseba, 15 March 2014 - 20:04.

danieliankoo

danieliankoo

Active Member

View Postfotbal1978, on 15 martie 2014 - 19:57, said:

Cum adica e pe dolce 3??? Eu nu prind dolce 3... Din ce am inteles, eurosport a renuntat la exclusivitate, nu la vreun meci... Adica, ce se vede pe eurosport se va vedea si pe dolce. Nu e asa??? In plus, in programele tv din ziare, chiar si in ghidul eurosport de pe tv scrie ca se da meciul pe eurosport!? As aprecia orice explicatii clare... Mersi.
nu au renuntat la exclusivitate ci au vandut exclusivitate. adica ce aveau ei acum au doar altii.

fotbal1978

fotbal1978

Junior Member

Ceva nu se leaga... Am intrat acum pe tv.eurosport.ro si scrie clar in programul de acolo ca azi se difuzeaza aston villa-chelsea pe eurosport. In plus,  in gazeta sport. De azi scrie negru pe alb ca dolce a luat premier league si bundesliga, acestea urmand A FI  DIFUZATE IN PARALEL cu eurosport ! Eu nu mai pricep nimic...

adivin

adivin

Member

Dolce are exclusivitate pe 2 meciuri din PL.
De ex:
Duminica, 16 martie
Tottenham - Arsenal, ora 18:00, Dolce Sport 3
http://www.dolce-spo...-weekend-31042/
In gazeta scrie
...alte partide putînd fi urmărite în continuare şi pe EuroSport.
http://www.gsp.ro/gs...ort-421628.html
Meciul de acum Aston Villa - Chelsea este lasat la liber pe platforma lor
http://www.dolcetv.r...lce-Sport-3-134
trebuie doar sa te inregistrezi...
Mai devreme, meciul din Bundesliga, Werder Bremen - Stuttgart a fost doar pentru abonati...
Probabil meciul de acum e un demo pentru atragere de noi abonati...

Edited by adivin, 15 March 2014 - 20:31.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate