Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

aveti mare grija cu cel.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
ccostyn

ccostyn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2012
Am cumparat si eu pe 11 dec 2012 un laptop lenovo Z580 cu procesor i7-3820QM de pe cel.ro. Sau cel putin asa am crezut pana am primit pachetul. In interior am gasit un laptop lenovo Z580, dar cu procesor i7-3632QM.
Dupa ce iam contactat pe mail, unde nici nu au catadicsit sa raspunda i-am sunat doar ca sa primesc flit si sa mi se spuna ca daca vreau sa returnez e un formular pe site. Dupa 2 zile de la reclamatie, greseala de pe site a fost corectata, deci am fost sigur ca ce am patit a fost frauda, cel.ro postand un produs neexistent.

Asta e o avertizare pentru cei care vor sa cumpere de pe cel.ro. Mai bine cautati pe alte siteuri, sau cel mai sigur luati de la magazin direct unde poti verifica produsul inainte de a cumpara.

#92
flopy333

flopy333

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 21.05.2011
pana la urma cum a ramas cu assus-ul ?? parca e telenovela postul asta Posted Image)) noroc de daddy cu morala si etica lui etalon de aparator al corectitudinii universale doar din principiu Posted Image apropo mai sunt posturi asemanatoare cu acuzatii asemanatoare fata de alte magazine online , corect ar fi sa postezi la TOATE ceea ce , evident , e gresit ; in alta ordine de idei  cred ca nu era nimeni in stare sa-si dea seama de eroarea grava a danei , de a nu verifica continutul cutiei , multumesc daddy pentru ...colericitate Posted Image)) esti un bun orator , pacat ca ti-ai pierdut timpul cu o cauza pierduta

Edited by flopy333, 20 January 2014 - 23:21.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate