Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

formular php

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
jeanconst

jeanconst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.01.2011
Salut. As avea nevoie de ajutor, asa ca va rog daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc anticipat. As dori un formular (calculator RCA), pentru un site de asigurari , sau macar un loc unde sa caut , informatii , ceva care sa ma ajute.

#2
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
Esti dispus sa platesti ?
Dupa ce criterii sa se calculeze pretul ? vechime ? accidente ? etc :D

Edited by Bogdan2901, 29 January 2011 - 13:45.


#3
bozghiyy

bozghiyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 14.04.2007
presupun ca asa ceva doresti: http://www.asigura.r...rca_minim.shtml

nu am inteles daca stii cum se calculeaza dar nu stii cum sa faci scriptul , sau nu stii nici una nici alta si vrei ceva gata facut?

#4
jeanconst

jeanconst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.01.2011
Sa va spun cum sta treaba mai exact: De meserie sant zugrav sau maI bine zis ma ocup cu amenajari interioare.  Cum in luna ianuarie nu am avut de lucru am inceput sa pun anunturi pe net. Am ajuns la partea cu site-ul , am citit ,m-am chinuit  mai mult si am reusit sa fac un site Visit My Website. Nu e profesional , nu e cine stie ce , dar e facut de mine. Inca invat cum sa-l promovez , sau cum sa indrept greselile din el . Printre clienti am pe cineva , un broker de asigurari care a spus sa imi fac si unul de asigurari ca sa am o ocupatie pe timp de iarna. Asa ca am ajuns aici , unde nu pot sa trec de partea cu "calculatorul rca" , tot scriptul , de unde isi ia valorile , pt ca trebuie actualizat la 2 saptamani , cum fac sa se afiseze mai multe rezultate de la societati ,etc. Stiu ca nu poti sa "inveti medicina in trei zile". Daca poate cineva sa ma ajute cu ceva , raman indatorat . Cu stima!

#5
jeanconst

jeanconst

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.01.2011

View Postbozghiyy, on 29th January 2011, 10:02, said:

presupun ca asa ceva doresti: http://www.asigura.r...rca_minim.shtml

nu am inteles daca stii cum se calculeaza dar nu stii cum sa faci scriptul , sau nu stii nici una nici alta si vrei ceva gata facut?




Sa va spun cum sta treaba mai exact: De meserie sant zugrav sau maI bine zis ma ocup cu amenajari interioare. Cum in luna ianuarie nu am avut de lucru am inceput sa pun anunturi pe net. Am ajuns la partea cu site-ul , am citit ,m-am chinuit mai mult si am reusit sa fac un site Visit My Website. Nu e profesional , nu e cine stie ce , dar e facut de mine. Inca invat cum sa-l promovez , sau cum sa indrept greselile din el . Printre clienti am pe cineva , un broker de asigurari care a spus sa imi fac si unul de asigurari ca sa am o ocupatie pe timp de iarna. Asa ca am ajuns aici , unde nu pot sa trec de partea cu "calculatorul rca" , tot scriptul , de unde isi ia valorile , pt ca trebuie actualizat la 2 saptamani , cum fac sa se afiseze mai multe rezultate de la societati ,etc. Stiu ca nu poti sa "inveti medicina in trei zile". Daca poate cineva sa ma ajute cu ceva , raman indatorat . Cu stima!

#6
attagency

attagency

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.05.2010
Iti pot oferi calculatorul rca de aici: http://www.calculatorrca.com/ daca vrei, dar in iframe, pentru ca e foarte complicat de facut php, pentru ca trebuie sa te conectezi cu serverele asiguratorilor.

#7
CuteGuy

CuteGuy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 11.09.2005
Daca mai aveai rabdare 2 zile, se faceau 8 luni de cand a avut nevoie  :scratchchin:

#8
attagency

attagency

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.05.2010

View PostCuteGuy, on 30th September 2011, 16:13, said:

Daca mai aveai rabdare 2 zile, se faceau 8 luni de cand a avut nevoie  :scratchchin:

Pai daca mi-a luat 5 luni sa-l fac ! E greu sa te legi la servere, iti trebuie deal cu un broker, ei sa-ti dea user si psw,.....

#9
leonte2005

leonte2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 14.02.2012

View Postattagency, on 30th September 2011, 15:30, said:

Pai daca mi-a luat 5 luni sa-l fac ! E greu sa te legi la servere, iti trebuie deal cu un broker, ei sa-ti dea user si psw,.....
Salut.
Ma intereseaza si pe mine scriptul RCA calculator. Sunt gata sa negociez.
Astept oferta aici.

#10
catalinrvasile

catalinrvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.04.2014

View Postleonte2005, on 14 februarie 2012 - 11:02, said:

Salut.
Ma intereseaza si pe mine scriptul RCA calculator. Sunt gata sa negociez.
Astept oferta aici.
am eu acest comparator

daca esti intersat suna-ma 0722466766

#11
mdadan

mdadan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.04.2016

View Postcatalinrvasile, on 02 martie 2015 - 22:38, said:


am eu acest comparator

daca esti intersat suna-ma 0722466766

Salut, mai ai comparatorul rca ?

#12
catalinrvasile

catalinrvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.04.2014

View Postmdadan, on 02 aprilie 2016 - 16:00, said:

Salut, mai ai comparatorul rca ?

da , il mai am

ma poti contacta la 0722466766

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate