Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

recomandari sejur Turcia

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
341 replies to this topic

#37
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 sens, on 17th February 2011, 18:14, said:

te rog sa te abtii sa imi raspunzi acum (,pt ca iti stiu  parerea!! :) )))!)deja am luat un pachet de 9 nopti la delphin! :rolleyes: cum o fi, voi vedea acolo!


la limaka atlantis citeam ca e mai multa agitatie!eu vreau liniste si pace!!

la intoarcere daca imi permite timpul,(o sa aflu in vreo 2 -3saptamani!),poate incerc inca vreo 4 zile de "altceva" ,incepand din 29 iunie cand plec de la delphin inspre casa!
sanchi ! :thumbup: voiai liniste si pace....oaaaa, de ce nu ai luat barut lara ? ca era si super hotel si era si liniste si pace

#38
mem1977

mem1977

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.02.2011
Buna ziua,
vroiam sa mi iau biletul la Corinthia dar am aflat ca plaja e cu pietricele si fiindca plec cu fetita de 1an as vrea plaja cu nisip ce mi recomandati intre Barut Lara, Delphin Palace si Royal Wings

Multumesc frumos de raspuns

#39
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

 mem1977, on 18th February 2011, 08:33, said:

Buna ziua,
vroiam sa mi iau biletul la Corinthia dar am aflat ca plaja e cu pietricele si fiindca plec cu fetita de 1an as vrea plaja cu nisip ce mi recomandati intre Barut Lara, Delphin Palace si Royal Wings

Multumesc frumos de raspuns

Salut,
RW e gandit in special pentru familiile cu copii. Rott il recomanda ca fiind cel mai bun ptr cei cu copii. Am avut de ales intre cele de mai sus (si altele) si Royal Dragon, si am ales in final Royal Dragon....printre altele si pentru plaja. Te intereseaza doar plaja sau plaja + amenajarile ptr copii (totusi ai copil mic)? RD e mai departe de Antalya, dar ......

Edited by softyty, 18 February 2011 - 09:23.


#40
mem1977

mem1977

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.02.2011

 softyty, on 18th February 2011, 09:23, said:

Salut,
RW e gandit in special pentru familiile cu copii. Rott il recomanda ca fiind cel mai bun ptr cei cu copii. Am avut de ales intre cele de mai sus (si altele) si Royal Dragon, si am ales in final Royal Dragon....printre altele si pentru plaja. Te intereseaza doar plaja sau plaja + amenajarile ptr copii (totusi ai copil mic)? RD e mai departe de Antalya, dar ......
ma intereseaza si plaja si amenajarile pentru copii pentru cea mica dar si aqua park caci mai am un baietel de 7 ani , asa ca ce sa aleg??

#41
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 mem1977, on 18th February 2011, 09:35, said:

ma intereseaza si plaja si amenajarile pentru copii pentru cea mica dar si aqua park caci mai am un baietel de 7 ani , asa ca ce sa aleg??

in ce perioada vrei ? sa nu zici iunie

#42
mem1977

mem1977

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.02.2011

 mem1977, on 18th February 2011, 09:35, said:

ma intereseaza si plaja si amenajarile pentru copii pentru cea mica dar si aqua park caci mai am un baietel de 7 ani , asa ca ce sa aleg??
da ... oricand dupa 20.06, 10 nopti , charter

 mem1977, on 18th February 2011, 10:24, said:

da ... oricand dupa 20.06, 10 nopti , charter
am fost acum 2 ani la botanik il stiu si anul asta optam intre delphin palace  si RW , dar am vz ca Barut Lara e mai nou in Lara , dar n am idee cum sta la servicii si cat de mult este axat pe familii pt copii.

#43
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 mem1977, on 18th February 2011, 10:36, said:

da ... oricand dupa 20.06, 10 nopti , charter


am fost acum 2 ani la botanik il stiu si anul asta optam intre delphin palace  si RW , dar am vz ca Barut Lara e mai nou in Lara , dar n am idee cum sta la servicii si cat de mult este axat pe familii pt copii.
pai nu ti-a mai ramas decit corinthia sau barut, la delfin si la rw, yok camere

#44
sens

sens

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 24.05.2010

 rottweiler2007, on 17th February 2011, 20:33, said:

sanchi ! :thumbup: voiai liniste si pace....oaaaa, de ce nu ai luat barut lara ? ca era si super hotel si era si liniste si pace
chiar din auzite( doar!) stiu de barut ca are preturi mari!nu am verificat..si asta pt ca anul trecut m-am dus si eu in vizita la ei-am cerut permisiunea! si parca deja am stat acolo!(anul trecut fiind "gard in gard "cu barut)

vreau sa vad si alanya anul asta!iar la intoarcere as veni pe la pamukkale ,efes..sa vedem cum imi permite timpul!

#45
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 sens, on 18th February 2011, 15:27, said:

chiar din auzite( doar!) stiu de barut ca are preturi mari!nu am verificat..si asta pt ca anul trecut m-am dus si eu in vizita la ei-am cerut permisiunea! si parca deja am stat acolo!(anul trecut fiind "gard in gard "cu barut)

vreau sa vad si alanya anul asta!iar la intoarcere as veni pe la pamukkale ,efes..sa vedem cum imi permite timpul!
deci tu voiai un pret mic, nu ca voiai tu musai delfinul de pe sosea...daca barut costa cit delfin sosea te imbulzeai....dar mertzanu' nu costa cit lastunu', ghinion, asa ca las-o cu pacea si linistea....e vorba de pret, strugurii, vulpea etc

#46
yry78

yry78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 15.02.2008
Buna seara,

am doi copii un de 2 ani si altu de 5 ani si as dori o recomandare la un hotel cu plaja de nisip intrare lina in apa, topogane la piscina si eventual si un luna park , am un buget de 1000 - 1200 euro doar pt 7 nopti la sfarsit de mai fara transport

Va multumesc

#47
Danyela_Fufy

Danyela_Fufy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 13.08.2009
Salutari !
Revin dupa o pauza mai lunga , am dat o fuga si la Budapesta de Valentine Day ... super a fost !
In ceea ce priveste Turcia , m-am hotarit 98% .... Concorde !
De le cei care au fost acolo sau cunosc hotelul , as dori o parere , o recomandare !
Multam !
P.S. Am citit de pe trip si de pe am fost ac. tot ce era mai recent , am vazut si ca anul trecut a fost hotelul cu cel mai bun AI , dar as vrea sa aud si parerea " veteranilor" de pe aici !   :naughty:

#48
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 Danyela_Fufy, on 18th February 2011, 23:53, said:

Salutari !
Revin dupa o pauza mai lunga , am dat o fuga si la Budapesta de Valentine Day ... super a fost !
In ceea ce priveste Turcia , m-am hotarit 98% .... Concorde !
De le cei care au fost acolo sau cunosc hotelul , as dori o parere , o recomandare !
Multam !
P.S. Am citit de pe trip si de pe am fost ac. tot ce era mai recent , am vazut si ca anul trecut a fost hotelul cu cel mai bun AI , dar as vrea sa aud si parerea " veteranilor" de pe aici !   :naughty:
nu mai sta pe ginduri, vacanta placuta la concorde

#49
olivi

olivi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 22.04.2009
Buna ziua!

Nu am mai intrat pe forum de aproape 1 an!! Din motive bine intemeiate. Am fost insarcinata si am dat nastere in dec 2010 unei fetize frumoase si sanatoase. Sotul meu se intoarce in tara la sf aprile si sta pana in iunie. Dorim sa mergem in vacanta de odihna in Antalia-Belek (am inteles ca este cel mai frumos)  7 nopti cu transport propriu pe la sfarsitul lunii mai. Bugetul este de 1500 euro fara transport. Ce recomandati? Vremea este buna pentru plaja?

In anul 2009 am fost in Bodrum- la Bodrum Princess (la recomandarea lui Rott) si a fost f bine.

#50
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 olivi, on 19th February 2011, 09:33, said:

Buna ziua!

Nu am mai intrat pe forum de aproape 1 an!! Din motive bine intemeiate. Am fost insarcinata si am dat nastere in dec 2010 unei fetize frumoase si sanatoase. Sotul meu se intoarce in tara la sf aprile si sta pana in iunie. Dorim sa mergem in vacanta de odihna in Antalia-Belek (am inteles ca este cel mai frumos)  7 nopti cu transport propriu pe la sfarsitul lunii mai. Bugetul este de 1500 euro fara transport. Ce recomandati? Vremea este buna pentru plaja?

In anul 2009 am fost in Bodrum- la Bodrum Princess (la recomandarea lui Rott) si a fost f bine.
nu, in belek este cel mai urit, si in lara si mai urit, frumos e in zona kemer... :thumbup:

frumos e la marmaris si la oludeniz

dar daca vrei musai belek, la rixos premium te costa cu plecare, sa zicem, dupa 22 mai, 7 nopti, individual, 1640 euro iar la gloria verde 1309 euro iar la calista 1165 euro

alegerea iti apartine, eu as zice rixos

#51
olivi

olivi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 22.04.2009
[quote name='rottweiler2007' date='19th February 2011, 10:19' post='9492243']
nu, in belek este cel mai urit, si in lara si mai urit, frumos e in zona kemer... :thumbup:

frumos e la marmaris si la oludeniz

Am retinut.... Rixos!

Da stiu asta, tot de la tine!!!
Dar in zonele amintite de tine ce imi recomanzi? UAI si 5*.  Nu vreau decat sa stau la soare, sa ma odihnesc si sa ma simt bine, fara grija de nimic.... si sa am confort :rolleyes:

Edited by olivi, 19 February 2011 - 11:02.


#52
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
[/quote]
uite la marmaris poti sa stai cu uai ( bei asa mult alcool de vrei uai ?) la hotel marti resort deluxe, camerele cele mai bune din resort, 1300 euro

#53
olivi

olivi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 22.04.2009
Nu beau deloc alcool :notangel Da, ai dreptate!!!! AI dar nu am mai folosit termenii si nu mai sunt familiarizata cu ei!

La Marmaris am retinut.... da-mi te rog si pentru Kermer o locatie de top. De cand s-a nascut minunea noastra nu am nopti dormite :notangel: si plecam in Turcia pentru odihna si atata!! Si cate ceva de vizitat.
De ce zic de top?? Pentru ca am avut experiente neplacute cu 3 stele in Grecia- Santorini si in tara nu mai vorbesc. Macar aleg de 5* si de top (in bugetul amintitit) ca sa fiu sigura ca sunt conditii bune si fara sa am surprize  neplacute si dureri de cap.

PS Am intrat pe Mrti Resort. Arata f bine- se poate opta pentru demipensiune?

Edited by olivi, 19 February 2011 - 12:00.


#54
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 olivi, on 19th February 2011, 11:36, said:

Nu beau deloc alcool :notangel Da, ai dreptate!!!! AI dar nu am mai folosit termenii si nu mai sunt familiarizata cu ei!

La Marmaris am retinut.... da-mi te rog si pentru Kermer o locatie de top. De cand s-a nascut minunea noastra nu am nopti dormite :notangel: si plecam in Turcia pentru odihna si atata!! Si cate ceva de vizitat.
De ce zic de top?? Pentru ca am avut experiente neplacute cu 3 stele in Grecia- Santorini si in tara nu mai vorbesc. Macar aleg de 5* si de top (in bugetul amintitit) ca sa fiu sigura ca sunt conditii bune si fara sa am surprize  neplacute si dureri de cap.

PS Am intrat pe Mrti Resort. Arata f bine- se poate opta pentru demipensiune?
da, la marti resort deluxe se poate si cu demipensiune si te costa dupa 28 mai x 7 nopti in deluxe room 1017 euro

eu la marti resort as merge, peisaj, statiune, alta lume, mergi pe mina mea

http://www.marti.com....asp?tesis_id=3

Edited by rottweiler2007, 19 February 2011 - 13:19.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate