Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

pastrarea numarului de telefon in caz de reziliere contract

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
Daca vreti sa intelegeti macar partial ce se intampla in departamentele de relatii clienti si de retentie, e un topic pe sectiunea dedicata pentru Vodafone:
http://forum.softped.../#entry12738077
Chiar daca sunt si exagerari si lucruri scrise la nervi si frustrare, si partial adevarate fiind lucrurile din cele doua articole pomenite in primul post, tot se poate retine cum stau unele lucruri in compania Vodafone. Si Orange nu e deloc departe, multe din probleme le sunt comune celor doua entitati.

#74
aligina

aligina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2011
Ok, am citit. E oribil ce li se intampla angajatilor. Care este vina clientului? Eu nu am fost niciodata un client dificil, am lucrat intr-o multinationala si stiu cat de "batute in cap" regulile impuse de un astfel de angajator. Din punctul meu problema serviciului Relatii Clienti nu este angajatul (persoana) ci birocratia, proasta organizare si interesele meschine ale companiei de telefonie.
Nu incepi actiuna de renuntare la abonament pentru ca operatorul de la call center primeste suturi in posterior ca nu m-a facut sa ma razgandesc? Felul in care au procedat cei de la Orange cu mine se numeste hartuire?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate