Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Cazare Lisabona

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
oprea_rd

oprea_rd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 16.06.2010
ador Lisabona, revin acolo ori de cate ori am ocazia.
Am deja cateva alternative de cazare pt vacantele mele viitoare, dar vreau sa aud si recomandarile Vs.

Deschis acest nou topic pt ca in topicul Lisabona nu se intelege nimic din cauza diversitatii tipurilor de informatii!..

#2
iulia_

iulia_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 20.03.2008
recomand
http://www.residencialflorescente.com/

Am fost anul trecut si m-am simtit foarte bine : locatia excelenta, curat, oameni primitori, raport calitate/ pret OK.

#3
blue_c

blue_c

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 31.10.2008
Alta recomandare incercata este: http://www.pensaolon...l-overview.html, zona buna in Bairro Alto, langa se afla un miradouro spectaculos, camere mari si curate, pret decent, mic dejun satisfacator.

#4
amicu

amicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 27.05.2005
Foarte aproape de centru,decent ,curat , ieftin,mic dejun inclus :
http://www.hotelhorizonte.com/
Residencial Horizonte e vizavi de Statia de metrou si de Parcul Eduardo VII
Important : gasiti parcere gratuita intr-un scuar chiar linga hotel

#5
ladys_s

ladys_s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 17.01.2009
eu am stat la Residencial O Paradouro pe care il recomand cu caldura.
este langa statie de metrou, pe jos dureaza aprox 20 min pana la Rossio, foarte accesibil de la aeroport.
pe noi taxi ne-a costat 9 euro de la hotel la aeroport cu tot cu bagaje.

este curat, basic dar confortabil si am prins 40 euro camera.
personalul de la receptie foarte amabil.

#6
Pitzifelnic

Pitzifelnic

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,409
  • Înscris: 06.03.2009
Hotel AS Lisboa. Statia de metrou este la 5 m de intrarea in hotel. Zona este f. OK, peste drum o pastelaria cu cafea buna si patiserie + alte chestii pt mic dejun/pranz/cina. Are 3 stele, dar n-am platit decat 40 Euro/camera in noiembrie anul asta. Parcare subterana cu plata cu intrarea peste drum de hotel.
Pe taxiul chemat de baietii de la receptie am platit 7 EURO, fiind si destul de aproape de aeroport. De la aeroport spre hotel ne-a altoit taximetristul de 15 EURO, dar n-aveai ce discuta cu el si nici nu erau alte optiuni de luat in calcul la 1 dimineata.
Dezavantaj: e cam mare, stil bloc, are 12 etaje. Tot raul e insa spre bine: daca ai camera de pe etajul 10 in sus, poti sa vezi seara orasul vechi luminat frumos de la geamul camerei.

#7
raisa13

raisa13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 22.08.2009
Eu recomand American Diamond Hotel. Este chiar deasupra statiei de metrou Picoas si se ajnge rapid de la aeroport cu un autobuz direct.

Personal f amabil. Am putut sa printam la ei boarding pass-urile dupa ce am gacut check in online

Au wireless gratuit, desi pe booking se spune ca nu au.

Micul dejun e bogat, dar acelasi in fiecare dimineata, iar vegetarienii nu prea au ce alege.

In camera era curat, iar prosoapele si lenjeria se schimbau zilnic daca lasai pe pat cartonasul care mentiona acest lucru

Recomandarile facute de receptie in ceea ce priveste restaurantele au fost ok. Mai mult, la plecare ne-au intrebat daca am fost si la alte restaurante si daca ne-au placut

Noi ne-am simtit bine, speram sa va placa si voua

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate