Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Problema activare Xbox live gold ...

Excel - Intrebare referitoare la ...

Caut dentist care sa pune plombe ...
 Grinzi suspendate .

BluRay Player 4k

Calorifer

Dovada talon
 Denumire Club de Noapte

Știri legate de Stația ...

Sfat achizitie componente

Locul unde se salveaza jocurile
 Analizator antena Ringexpert

Spionul - The Spy (2019)

Versuri melodie

Xiaomi 13/13 Pro

intermediere/comert material lemnos

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

TheNewGuy

TheNewGuy

Junior Member

• Grup: Members
Buna ziua! Am cateva nelamuriri, si anume:

1.Pt a presta activitati de comercializare cu ridicata material lemnos, am nevoie de depozit neaparat?
2.Intermedieri in comercializarea cu material lemnos implica si cumpararea-revanzarea materialului lemnos sau doar punerea in legatura a cumparatorului cu vanzatorul?
3. Ca sa fac export de material lemnos, trebuie sa prezint la vama avizul de insotire a marfii. Avizul emis de cel care mi-a vandut lemnul este suficient sau trebuie alt aviz emis de mine, pt export?

As aprecia mult daca mi-ati raspunde, cei care stiti. Am fost la Camera de comert si industrie, la Vama, la Directia Silvica si nu m-au lamurit deloc cei de acolo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate